Fossil Fighters: Frontier
3DS

899 1 099 Kč

Sleva platí do 28. 5. 2021

 • 899 Kč
  Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Nintendo 3DS
 • Ve hře Fossil Fighters Frontier se zhostíte role mladého Fossil Wardena a vaším úkolem nebude nic menšího, než ochránit drahocenné Fossil parky po celém světě před ukrutným padouchem, doktorem Baronem von Blackravenem. Ten zamýšlí ovládnout svět za pomoci síly Vivosaurů - extrémně silných dinosaurů! Ve hře na vás bude čekat ohromný 3D svět plný skrytých tajemství k odhalení, kterým budete křižovat ve své vlastní upravitelné Bone Buggy. Pátrejte po drahocenných fosiliích, vykopejte je a oživte z nich Vivosaury. Posléze můžete tyto Vivosaury - kterých je ve hře k objevení přes 80 - posílat proti nepřátelům do tahových bitev.

  Abyste získali silnou sestavu Vivosaurů, odkrývejte v divočině dinosauří fosílie za použití dotykové obrazovky svého Nintendo 3DS - čím šetrněji pak budete provádět výkopové práce, tím silnější v bitvě oživení Vivosauři budou. Naštěstí pro všechny výzkumníky lze ve hře najít řadu vylepšitelných nástrojů, jako jsou vrtačky nebo kladívka, a následně je použít při tomto zábavném a intuitivním procesu. Na vybraných nalezištích lze dokonce podstoupit speciální výzvy, jejichž splněním získáte přístup k cenným a sílu zvyšujícím fosiliím.

  Hledání fosilií a sbírání oživených Vivosaurů ovšem představuje pouze část zábavy, protože tato prehistorická stvoření budete dále posílat do epických bitev! Všichni Vivosauři spadají do jedné z pěti elementálních kategorií - Voda, Oheň, Vzduch, Země a Neutrální - a disponují řadou odlišných útoků a speciálních schopností. Ve hře je mnoho odlišných druhů bitev, včetně příběhových bitev v průběhu hlavní kampaně, každodenních turnajů, přístupných z Fossil stadiónu, nebo StreetPass bitev, které nechají hráče trénovat proti Vivosaurům získaným pomocí funkce StreetPass.

  Ať už se svými přáteli rádi objevujete neznámé, nebo s nimi raději svádíte epické bitvy, hra Fossil Fighters Frontier má hned několik multiplayerových možností, jak s nimi sdílet místní prehistoricky laděná dobrodružství. Při použití funkce lokálního multiplayeru je možné vytvořit tým až o třech hráčích, vlastnících přístroj Nintendo 3DS a hru Fossil Fighters Frontier, a bojovat tak s nepřátelskými Vivosaury bok po boku, nebo dokonce navštívit místní vykopávky. Hráči cestují ve svých vlastních Bone Buggy a mohou spolupracovat s cílem odkrýt extra velké fosílie mnohem efektivněji, než kdyby se o to pokoušeli každý zvlášť. Hra navíc obsahuje funkci lokálních bitev až pro šest hráčů nebo lokální týmové turnaje až pro tři přátele v jednom týmu. Hráči s širokopásmovým internetovým připojením mohou navíc soupeřit v bitvách jeden na jednoho o pozice v měsíčních online žebříčcích.

  Obrázky :
  • obrázek Fossil Fighters: Frontier
  • obrázek Fossil Fighters: Frontier
  • obrázek Fossil Fighters: Frontier
 • konzole Nintendo 3DS
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Fossil Fighters: Frontier!