FUEL
PS3

(2x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Vlastní čtyři roky vyvíjená technologie slibující 14 tisíc kilometrů čtverečních terénu, po němž se budete moci se svým offroadovým autem svobodně pohybovat. FUEL se bude odehrávat v alternativní současnosti, kdy celý svět odnáší důsledky změny klimatu a ceny ropy vyšplhaly závratně vysoko. Partička závodních maniaků proto vyráží do pustin, aby tam se svými podomácku vyladěnými vozy soupeřili se šestnácti souputníky o zásoby cenného paliva v novém extrémním sportu. Bude se tak dít na pobřeží Pacifiku, v Grand kaňonu, hustých lesích, zasněžených horách, pouštích či opuštěných letoviscích u jezer. Asi nejzajímavější na hře bude dynamický systém počasí, díky němuž zažijete nejen plynulé střídání dne a noci, ale také přívalové deště, bouřky či tornádo, které ničí okolní krajinu (resp. hází vám pod kola různé objekty) a musíte se mu vyhnout (ujet) přímo za jízdy, stejně jako přizpůsobit styl jiným rozmarům počasí. Součástí hry bude také online multiplayer.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • CQmm

   Ty ceny (XBox,pc,PS3) jsou docela divní.PC 899, PS3 559,XBox 1499
   ale kupuji na XBox

  • nervana

   Super, příští měsíc si to asi objednám

  • Tomáš Pavlata

   Ano cena je správná

  • nervana

   Ta cena je správná ???

  • Inside

   No pěkný , al čekám až to někde zlevní:) pro mě je to docela drahý ...

  • nervana

   Tak to vypadá že si to objednám...Jen mě přijde že je to dost podobně dělaný jako PURE,myslím hlavně tu grafiku a doufám,že to po čase nebude stejně stereotypní.ve hře 2lidí to bude ale mazec :)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

docela dobra hra se vším´všudy

Hra která po delší době asi začne nudit, ale do té doby si budete užívat obrovské mapy a nádherné grafiky. Už jen ježdění po silnicích v nadupaných motorkách či autech je lahůdka...

Mohlo by se vám líbit