Game4U - Pack 3
PC

349
Nákupem získáte 14 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Kód produktu: 10585
 • Zpočátku to nebude nic jednoduchého, protože zprvu umíte jen chodit, skákat, šplhat a plazit se. Až časem získáte díky víle Betille další schopnosti jako vystřelovací pěst, běhání či vrtule. Nezapomeňte tyto schopnosti využívat i zpětně, tedy v již projitých úrovních, protože se v nich nachází místa či klece s Electoony, ke kterým jste se dříve nemohli dostat.

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  V této kompilaci naleznete tyto hry :

  Game4U - Flight unlimited 2

  Na dvouch CD najdete jeden z nejrealističtějších simulátorů jaký kdy byl vytvořen pro Vaše PC! Odstartujte ze 48 ruzných letištních ploch a vznášejte se nad 11 tisíci čtverečními mílemi pobřeží San Francisca! Vyzkoušejte si své schopnosti v nervydrásajícím souboji s rozmary počasí.

  Game4U - Posel Bohů

  Česká hra Posel Bohů vás vtáhne do svého poutavého děje díky zcela originálnímu a původnímu příběhu, který spolu s propracovaným scénářem dává celé této adventuře mimořádnou dávku zábavy a hratelnosti. Děj vás zavede do různých částí našeho světa, kde budete postupně pronikat do dávných dob mayské civilizace a odhalovat její prastará tajemství. Kromě naší republiky navštívíte i Holandsko, Guatemalu a Mexiku, ve více než 100 herních obrazovkách, obsahujících desítky animovaných sekvencí a stovky ručně kreslených animací. Celá hra je doprovázena jedinečnou scénickou hudbou, která působivě doplňuje atmosféru. Dialogy všech postav jsou namluveny od předních českých dabérů, jako např. Pavel Soukup, Antonín Navrátil, Jakub Saic a Eva Spoustová.

  Game4U - Rayman

  Rayman má v základu za úkol osvobodit své kamarády Electoony, které uvěznil zlý Pan Temný, a obnovit tak ve světě pořádek. V každém levelu je medailon se šesti volnými místy, kdy každé z nich reprezentuje jednu klec s Electoony, kterou musíte najít. Vždy když otevřete klec s Electoony, jedno místo medailonu se zaplní. Abyste se dostali do závěrečného Zámku sladkostí, musíte zachránit Electoony ze všech předchozích pěti světů.
  Zpočátku to nebude nic jednoduchého, protože zprvu umíte jen chodit, skákat, šplhat a plazit se. Až časem získáte díky víle Betille další schopnosti jako vystřelovací pěst, běhání či vrtule. Nezapomeňte tyto schopnosti využívat i zpětně, tedy v již projitých úrovních, protože se v nich nachází místa či klece s Electoony, ke kterým jste se dříve nemohli dostat.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft