Gears of War 3 VAULT PACKAGING
X360

599
Nákupem získáte 6 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Obrázek a detailnější info zde.

  Když se spojí společnosti Calibur11 a Epic Games, musí z tohoto spojení vzniknout jen produkt reprezentující dokonalost na pohled i funkčnost. Vzalo se tak to nejlepší a vznikl Gears of War 3 VAULT PACKAGING, jenž nese název po jedné z nej her od Epic Games. Nenese však jen název, ale i vzezření reprezentuje samotnou hru. Sledujte nakažené logo GoW3, které reaguje na zapnutí a vypnutí Xboxu Slim a také na Vaši smrt ve hře GoW3. Kvalita je zaručena a pokud patříte k těm top hráčům, je to jasná volba. Ukažte světu, že právě Váš Xbox bude patřit k těm top v České Republice, ukažte že jste OPRAVDOVÝ HRÁČ. Nová dimenze je TU. Jedná se o kryt určen JEN pro XBOX SLIM 360, na předešlou generaci kryt nelze aplikovat.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Ixso

   Tak nechápu tu cenu. Nejprve jsem si myslel že je to i s hrou, potom by mi to dávalo smysl, ale je to dost předražené, nehledě na to, že v alzasoftu to je za 1800 korun.
   Z 10ti metrů to vypadá pěkně, z blízka je vidět kvalita číňana co tento obal vyrobil za pytel rýže.

  • Dohnal

   Tak jsme si to pořídil + epic edici a musím říct, skvost, každej kámoš co přijde tak je unešen, takže doufám, že to taky pořídíte. Opravdu to hnedle strhne pozornost kohokoliv, kdo přijde ke mě do pokoje, hlavně když je to zaplé :D, doporučuju. Škoda že tu není víc modelů, mít na každej týden jeden model, nebo měsíc, to by bylo něco. Za sebe jsme spokojen a nelituji ani jedné koruny.

  • Petr

   To je hnus velebnosti, navic jeste za ty prachy. Jak uz psali jini je lepsi si koupit Epix edici GOW3.

  • eversman57

   Tohle je opravdu směšný, cena neni vůbec skvělá, a je ladění pouze pro stojáky, je to nesmysl, ten kdo si to koupí bude jistě sklamán, jak tady psal už někdo, radši si pořiďte tu dražší limitku

  • draconex

   Škoda, že mám konzoli postavenou na šířku. Vypadá to parádně.

  • MexCZ

   Ten "kšilt" na pravé straně konzole slouží na odkládání ovladače...kryt má otřesné zpracování jako všechno od Caliburu.
   konzole nemá lepší cirkulaci vzduchu protože je sice více odkryto spodní větrací žebroví díky "nožkám", ale je zakryto to levé kvůli plastickému G-Omenu.
   Osobně nechápu proč Epici přistoupili na to aby se Calíci přikrmili na jejich novince GOW3, jejich produkty jsou totiž známé svou kazovostí a nerudným zpracováním...To bych raději investovala do EPIC EDITION GOW3, protože LIMITED EDITION a tohle vyjde nastejno jako EPIC. A navíc aby to vypadalo slušně, musíte dokoupit GOW3 ovladač ve stejném designu, protože černý bude na odkladači vypadat prašivě a bez něj se každý bude ptát: "A ta čepice na boku, ta je na co...?" :D

   Mex

  • McMagic

   to na boku je držák na ovladač.

  • kachna1

   pěkny akorat nechapu en kšilt z boku ?? :D

  • miky

   mazec. ale nejsou peníze.škoda.

  • lenin

   supr, dlouho jsem čekal kdo se tu ukáže s tímhle, bezva cena, myslel jsem že to bude tak 3999, ale tohle je jasná koupě

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gears of War 3 VAULT PACKAGING!