Genji: Days of the Blade
PS3

(3x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Štítky: TPS
Kód produktu: 12537
  • Genji: Days of The Blade je pokračování trošku nedoceněné PS2 akce Genji, které se bude odehrávat tři roky po konci původní hry. Opět půjde o akční adventure zasazenou do nádherných lokacích feudálního Japonska, která však oproti původní hře nabídne dvojnásobné množství obsahu, což představuje herní dobu okolo 15 hodin a 4 hratelné postavy, mezi nimiž se bude hráč moci přepínat v kterýkoli okamžik. Každá z postav bude mít samozřejmě svůj unikátní bojový styl a bude používat specifické zbraně. Možnost přepínat se mezi postavami bude navíc využita k provádění masivním kombo útoků, které budou užitečné hlavně při soubojích s bossáky. Kromě nich hráče čekají i masivní bitvy s desítkami nepřátel v řadě stylově vyvedených lokací, kde se naplno projeví pohybové schopnosti všech čtyř hratelných postav, mezi nimiž nebude chybět ani hlavní hrdina původní hry Yoshitsune.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Nějeký ten rok práce by neuškodil, třeba by se hra zábavností přiblížila jedničce. Potenciál na solidní akční mlátičku by tu rozhodně byl. Třeba to vyjde přístě.

Objednaval sem tuto hru protoze mam hodne rad samuraje a feudalni Japonsko a musim rict tohle jsem od te hry necekal ten příběh uplně sem byl zažranej až do konca!!! fakt doporučuju

Rozporuplné ale ve výsledku ucházející dílo. Doporučuji rozhodně více, než Untold Legends: Dark Kingdom.

Sledujte nás na instagramu