Get Fit with Mel B
PS3

299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: PlayStation Move
Hra také dostupná pro:  WII
 • Get Fit with Mel B je komplexní, plně přizpůsobitelný cvičební program vyvinutý ve spolupráci s Mel B a největším světovým řetězcem fitness klubů Fitness First. Jedná se o jediný fitness titul, který doslova vtáhne hráče do hry se skutečným osobním trenérem po jeho boku. Obsahuje na 199 cvičení od aerobiku přes fitbox až po kardio cvičení, jakož i podporu pro celou řadu fitness příslušenství, jako je gymnastický míč, rezistenční pás a kotníková či zápěstní závaží. Navíc nabízí výživový program se 140 recepty přizpůsobenými každému uživateli.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • kfuddqWDGrvkmMeyU

   Ariana, amiminko naaspl:Kre1snfd den Lenko, mnohokre1te děkuji za kus radosti, štěstedčka a uměned v podobě Tebou stvořene9ho miminka. Me1ria se kre1sně usmedve1 a děle1 ne1m tu radost.Kdykoliv jed videdm, vzpomenu si i na Tebe, protože i Ty jsi takove1 usměvave1 rošťanda, plne1 energie a života. Namalovala jsi již mnoho panenek a s každou novou, jsou Tve9 ruce dokonalejšed, tahy štětcem jistějšed a vfdsledek realističtějšed. Cit, kterfd pro toto uměned me1š, je ohromnfd. Me1š v sobě velikfd potencione1l a nechci ani domyslet, jak na tom budeš za dalšedch 10-20-30let pre1ce . Jsem re1da že jsi, přeji Ti mnoho faspěchů v te9to ze1libě, životnedho štěsted a stovky- tisedce, spokojenfdch ze1kaznedků po cele9m světě. Male1 Me1ria je tak něžne1 a hezoučke1, je to maličkfd uzledček, kterfd potěšed a zahřeje na duši. Už se moc a moc těšedm na dvojče1tko . V mfdch chmurnfdch dnech, mě panenky držed nad vodou a velmi pome1hajed. Měj se kre1sně, s factou, Ariana

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Get Fit with Mel B!

Mohlo by se vám líbit