Gothic II
PC

(39x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy
 • Nejtemnější období dějin počalo. Kouzelničtí kmeti se zabrali do starodávných pergamenů a snažili se přijít na původ blížící se zkázy, jež mohla znamenat konec celé říše. Statní rytíři se začali domlouvat na případném plánu bitvy. Jenže, lze vůbec soupeřit s ďáblem? Zlo zůstalo naživu a je každou chvíli silnější. Město Khorinis se zmítá v občanské válce, ovce mají čím dál hrubší srst a orkové se naučili obstojně salutovat. Pokračování velice úspěšné fantasy RPG Gothic je tu!
  Ke hře u nás přikládáno zdarma CD s češtinou.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (39)
Přidat hodnocení

za celou hru jsem nanarazil na nic cobimi vadilo, zadny bug nebo misto kam bychse s trochou snahy bo cheatu :D nemoh dostat, fajnova obtiznost, nove boje pohyby a spoustu dalsich ++++ proste parada hra u ktere sem stravil pres 200hodin urcite ale spis vic :)) chceto vic takovych :) kdyby slo dalbych 110 :)

úžasná hra s úžasným příběhem doporučuji

Gothic je dobrá hra, kde můžete nakupovat, plnit vedlejší úkoly, zlepšovat sebe a své dovednosti a zároveň se pomalu přibližovat k cíli.

to jsem napsal do kladu... proste nejlepsi hra

Podle mě nejlepší hra všech dob.Dragon Age je sice super,ale tohle prostě vede dál společně s Diablem II

Nejlepší kousek série Gothic, a třetí nejlepší hra vůbec :)

Zobrazit všechna hodnocení