Grand Theft Auto V Premium Online Edition, GTA 5 (PC DIGITAL)
DIGITAL

349
 • 349 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: Rockstar SocialClubRockstar SocialClubKód produktu: 1006018
 • Aktivaci klíče je nutno učinit v stáhnutém herním klientovi, nikoliv na webových stránkách!
  Obsahuje: Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V - Criminal Enterprise Starter Pack Grand Theft Auto V: Premium Online Edition zahrnuje, volný přístup do Grand Theft Auto Online a všechny existující upgrady a obsah včetně The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers a mnoho dalšího.
  Grand Theft Auto V - Criminal Enterprise Starter Pack
  Vrhněte se na podnikání ze své pozice ředitele Maze Bank West. Criminal Enterprise Starter Pack je ten nejrychlejší způsob, jakým mohou noví hráči v Grand Theft Auto Online nastartovat zločinecký podnik.
  Získejte přístup k široké škále toho nejlepšího a nejoblíbenějšího obsahu v GTA Online včetně pozemků, podniků, vozidel a spousty dalšího – v celkové hodnotě přes GTA $10,000,000.
  Obsahuje:
  Bonusové peníze GTA $1,000,000.
  Nemovitosti: Maze Bank West Executive Office, Paleto Forest Gunrunning Bunker, Senora Desert Counterfeit Cash Factory, Great Chaparral Biker Clubhouse, 1561 San Vitas Street Apartment, 1337 Exceptionalists Way 10 Car Garage.
  Vozidla: Dune FAV, Maibatsu Frogger, Enus Windsor, Obey Omnis, Coquette Classic, Turismo R, Pegassi Vortex, Huntley S, Western Zombie Chopper, Banshee,
  Zbraně, oblečení a tetování: Kompaktní granátomet, Čarostřelecká puška, Kompaktní puška, Závodní obleky Stunt Race a Import / Export, motorkářská tetování.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Michael (Xzone)

   Karl: Zdravím, Grand Theft Auto V: Premium Online Edition zahrnuje, volný přístup do Grand Theft Auto Online a všechny existující upgrady a obsah včetně The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Bikers a mnoho dalšího. :)

  • Karl

   Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda jde o DLC nebo je to kompletní základní hra (signle i multiplayer)? Omlouvám se, ale z popisků co různě nacházím jsem trochu zmaten jak to je. Děkuji.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Matrix: Zdravím, čeština je pouze fanouškovská. Tedy ke stažení samostatně na stránkách autorů.

  • Matrix

   Dobrý den jen se chci zeptat jestli při digitální verzi je i čeština

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Milan: Zdravím, GTA5 na Xboxu bohužel není a nebude v češtině. Možnost fanouškovské češtiny je pouze na PC.

  • Milan

   Dobrý den,

   Je nějaký způsob, jak hrát GTA5 na Xbox one v češtině? Někde jsem četl, že to lze při zakoupení účtu Xbox Gold. Nevadí mi zato zaplatit, jen chci mi jít jistotu, že tomu opravdu tak bude.

   Děkuji za odpověď.

   S pozdravem

   Milan

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Azaziel: Zdravím, konkrétní čas na aktivaci není. Do Vánoc i po nich ale určitě bez problémů vydrží :)

  • Azaziel

   Jsem se chtěl zeptat když bych teto kupon koupil za jak dlouho ho musím vybrat?Když bych ho chtěl třeba někomu na vánoce

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Grand Theft Auto V Premium Online Edition, GTA 5 (PC DIGITAL)!

Mohlo by se vám líbit

Sledujte nás na instagramu