Grand Theft Auto V - Special Edition
PS3

2 099
Nákupem získáte 83 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Mafiánské
 • Dárek hrnek GTA5 byl rozebrán v předprodeji 10.9. v 8:20.

  Speciální edice obsahuje hru ve steelbooku, plánek a ingame obsah. Celé balení zde

  Další pokračování již dobře známé série se konceptem vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře se ujmete rovnou tří hlavních hrdinů. Michaela bývalého bankovního lupiče, Trevora šílenec a kriminálník, a Frankieho vymahače dluhů. Mezi nimi si budete moct libovolně přepínat skrze rychlé menu, kdy se kamera zvedne nad mapu ve stylu Google Earth a vy pak jen na mapce vyberete postavu, do které se chcete převtělit. Každý z hrdinů umí při tom něco jiného a zároveň má každý dost odlišnou náturu. Řízení aut, střelba, boj a to vše se dočkalo kompletního předělání. Los Santos ve kterém se hra odehrává je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA IV a San Andreas dohromady. Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno.
  Grand Theft Auto V vychází na jednom disku, instalace obsahu se spustí okamžitě po jeho vložení do mechaniky. Instalace zabere zhruba 8 GB místa, hru bude možné spustit po jejím dokončení.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • olda

   Jde to ještě koupit

  • Gore

   Tak by mě zajímalo jestli je už hra odeslána!?

  • CRL

   No vida, dobrá odpověď. :)

  • Tomáš Pavlata

   V prvé řadě, určitě je to lepší než mít normální hru, 17. září to dostanou všichni a všechny edice a ne, už nemůžete hru objednat jelikož byla vyprodaná.

  • CRL

   Vyplatí se u vás vůbec special edition předobjednávat? Dostanu jí tedy 17.září? Máte jí vůbec v sortimentu? Máte to tu dost zmatečný, tak nevim...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Grand Theft Auto V - Special Edition!