Half-Life 2: The Orange Box
X360

(3x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Samostatná hra ze světa Half-Life 2 točící se kolem umísťování portálů využitelných při řešení logických problémů. Hlavní hrdina je vybaven speciální zbraní, jejíž výstřel kamkoli na zeď nebo na podlahu otevře portál. Díky nim se budete moci pustít do řešení nápaditých logických hádanek nebo do přemísťování předmětů.
  The Orange Box obsahuje: Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Portal a Team Fortress 2.

  V Episode Two se na scéně vyskytytne mnohem více nepřátel najednou (plus vaši spojenci). Proti nim upotřebíte novou zbraň (Strider buster; mimochodem Strider a Hunter budou mít nějaké slabé místo) a nové vozítko sestavené chlapíky v lesích obklopujících City 17, kde stromy poslouží jako dobrý kryt. Vedle nich se dějištěm stanou rozlehlé venkovní lokace, které mají realistický nádech, např. těžební šachta nebo raketové silo, kde si Eli a doktor Kleiner vybudovali improvizovanou základnu. Dále Gravity Gun bude disponovat novou funkcí, což se může hodit při řešení dosud nejzapeklitějších logických hádanek postavených na hrátkách s fyzikou.

  Team Fortress 2

  Je novou, graficky vylepšenou, verzí legendárního titulu, který udal směr týmově orientovaným multiplayerovým akcím. Hra se výrazně liší od realistických Counter-Strike či Day od Defeat především díky komixovému nádechu na způsob špionážních filmů z 60. let.

  Half-Life 2: Portal

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • cirkusrus

   Dobrý denkdyž si chci zahrát team fortress 2 de hrát i po singleplayeru.Nemusím to hrát po multiplayeru můžu to hrát s bootama po singlu ??

  • Kubas_86

   ne pokud hrajete na xboxu zadnej steam si nezrizujete.jen date cd do mechaniky a po logu valve a source engine vyskočí obrazovka kde si vybírate co chcete pustit, tzn. half life 2, episode 1,episode 2,portal,TF 2

  • IMHeS

   ne

  • Zero

   Takže nemusím mít steam učet?

  • adam

   Myslím že určitě ne!!!!

  • roman

   prosim mam prosbu u pc hra half-life the orange box vyzaduje pripojeni k internetu,podobne jako treba hra bioshock.vlastnim xbox360 a internet nemam ani si ho nehodlam zrizovat.musim mit xbox360 pripojen k internetu abych si tyto 2hry zahral nebo je to u konzole jinak.predem dekuju za odpoved.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Skvělá kompilace her. Pokud Vám nejsou sci-fi prvky vyloženě proti srsti, rozhodně kupujte.

super hra

Naprostá povinnost. Není co dodat.