Halo 3 Limited Edition
X360

(2x)
1 699
Nákupem získáte 34 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Covenant ovládá Zemi, Flood je odpoutaný. Osud galaxie je nejistý a Master Chief je jediný, kdo může zachránit lidskou rasu. Celý impozantní příběh se obloukem dostával k tomuto bodu. Master Chief, poslední svého druhu, je válečník zrozený pro boj, vychovávaný pro válku… je jedinou nadějí lidstva. Po té, co byl uklizen ze Země na vesmírné lodi s příznačným jménem Forerunner musí geneticky upravený a kyberneticky zdokonalený Spartanský supervoják uhánět zpět na Zem, aby zastavil armádu Covenantů jednou pro vždy a zachránil tím lidstvo. Jeho věrná virtuální pomocnice Cortana je lapena myslícím Floodem Gravemindem a ačkoliv je doprovázen svými spojenci jejich počet zdaleka nedosahuje počtu protivníků. Ale v sázce je příliš mnoho na to, aby mohli udělat něco jiného, než postavit se jim čelem. V HALO 3, “, třetím pokračování legendárního eposu, se válka dostává do svého závěru… Flood roste v počtech i síle, vojska Země jsou rozptýlena a decimována a je zde hrozba Covenantu aktivovat Halo, jež je schopno zničit veškerý život v galaxii. Mise pro Master Chiefa má jednoduché zadání: zastavit Covenant, zničit hrozbu Floodu a bezpodmínečně zachránit lidstvo.
  Tato edice je v oplechovane krabici a obsahuje navíc 2 DVD speciální set s videi o tvorbě hry, nepoužitými scénami, nebo třeba velkolepou hudbou.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • IncorcenIpymn

   Hello. And Bye.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Super zrout casu. Nelze prestet z duvodu jineho nez unava nebo natlak...:D
A multiplayer je naprosto libovej...
AT ZIJE HALO!!!!

Pokud si chcete užít nejlepší hru všech dob na plno, tak si kupte legendary edition, ale pokud stejně jako mě, vám stačí limited, tak rozhodně neprohloupíte. S pozdravem MCZ s gamertagem mcz117chief