Halo: Reach - edice Legendary
X360

2 499
Nákupem získáte 50 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Halo z dílny svých původních autorů Bungie Studios a zároveň také první (nepočítáme-li Halo: Wars nebo Halo 3: ODST) bez charakteristického a milovaného hrdiny Master Chiefa. Ačkoliv by se z názvu hry mohlo zdát, že Halo: Reach bude vycházet z devět let staré knihy The Fall of Reach od Erica Nylunda, skutečnost je jiná. Něco společného mít přesto budou: knížka sice vyprávěla o počátcích kariéry Master Chiefa a jednotek Spartan II, ale ve stejném časovém období, v němž bude zasazen právě příští díl Halo - tedy těsně před zničením planety Reach invazním vojskem Covenantů.Rozdíl bude v tom, že ve hře se seznámíte s postavami a hrdiny, o nichž v kánonu Halo doposud nepadlo ani slovo. Seznámíte se s nimi natolik, že s těmito válečníky třeba zažijete opravdý strach a hrůzu v zákopech, kde se poprvé objeví mimozemští Covenanti. Bungie se při psaní příběhu prý cítili jako kronikáři všech dějů, které vedly k událostem v prvním díle Halo. A nakonec přišli s následující synopsí: hra bude sledovat osudy šestičlenného Noble Teamu, skupiny sestavené převážně z jednotek Spartan III, které se ke svému neštěstí ocitly na planetě právě v době, kdy ji objevili Covenanti.
  Exkluzivní dárek od Xzone - prsten ve tvaru Halo helmy. Obrázek prstenu a jiné zde.

  Edice Legendary bude zabalená ve speciální černé skříňce ONI a navrch dostanete ještě herní set Elite brnění pro multiplayer a taštičku artefaktů, která obsahuje osobní deník Dr. Halseyové a další tajné dokumenty, které odhalují dlouho držená tajemství kolem Halo univerza + monument s figurky týmu Noble ( vyrobené a ručně malované zkušenými umělci od McFarlane Toys ). Obrázek celého balení zde.


  Halo z dílny svých původních autorů Bungie Studios a zároveň také první (nepočítáme-li Halo: Wars nebo Halo 3: ODST) bez charakteristického a milovaného hrdiny Master Chiefa. Ačkoliv by se z názvu hry mohlo zdát, že Halo: Reach bude vycházet z devět let staré knihy The Fall of Reach od Erica Nylunda, skutečnost je jiná. Něco společného mít přesto budou: knížka sice vyprávěla o počátcích kariéry Master Chiefa a jednotek Spartan II, ale ve stejném časovém období, v němž bude zasazen právě příští díl Halo - tedy těsně před zničením planety Reach invazním vojskem Covenantů.Rozdíl bude v tom, že ve hře se seznámíte s postavami a hrdiny, o nichž v kánonu Halo doposud nepadlo ani slovo. Seznámíte se s nimi natolik, že s těmito válečníky třeba zažijete opravdý strach a hrůzu v zákopech, kde se poprvé objeví mimozemští Covenanti. Bungie se při psaní příběhu prý cítili jako kronikáři všech dějů, které vedly k událostem v prvním díle Halo. A nakonec přišli s následující synopsí: hra bude sledovat osudy šestičlenného Noble Teamu, skupiny sestavené převážně z jednotek Spartan III, které se ke svému neštěstí ocitly na planetě právě v době, kdy ji objevili Covenanti.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Dante

   Tak edice je doma, obsah je opravdu exkluzivni. Akorat jeden roh boxu byl u me narazeny (asi to nekomu spadlo na zem) a dale jsem nedostal darek v podobe prstenu.
   Ale i presto doporucuju...

  • Dante

   Bude legendary edice dostupna i v dalsich kamennych obchodech (napr. v Plzni)? Diky...

  • David

   objednáno hehe, doufam ze to budete mit, predtim tu bylo ze legendary na xzone nebude. Ty figurky jsou luxus za ty money to rozhodne stojí.

  • SeriousGeorge

   je asi dost blbá otázka se ptát, jestli bude ten deník atd. v češtině že jo?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Halo: Reach - edice Legendary!