Haze
PS3

(6x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 12823
 • V roce 2048 již Spojené národy neplní svoji funkci nadnárodní síly, udržující mír a pořádek ve světě. Ve světě propadlém komerci se moci ujala nadnárodní korporace Mantel, která vyrábí vše od jídla přes oblečení, elektroniku a dopravní prostředky až po léky. Zasvěcení ale vědí, že více než polovina investic firmy jde do toho, čím se získává opravdová moc - vojenský výzkum a vývoj. Hráč se ujme postavy jednoho z elitních supervojáků Mantelu, vyslaných na místo, aby potlačili rebelie. Je to vaše první ostrá mise. Co začíná jako zdánlivě bezvýznamný lov na pár vzbouřenců kdesi v džungli, to rychle přeroste v brutální guerillovou válku srovnatelnou s Vietnamem. Boje se přenesou do průmyslových zón a měst. Zdá se, že rebelové nejsou žádní domorodí vzbouřenci, ale že jde ve skutečnosti o vysoce organizovanou skupinu s jasným cílem dostat se na kobylku Mantelu. Vaše postava projde během hraní divokým vývojem, tlak okolností vás donutí pochybovat a pojmech dobro a zlo - stejně jako o vaší věrnosti zaměstnavateli. Celá hra se odehrává během tří dní a nocí, které mají tvořit nepřerušovaný intenzivní zážitek. Hra nikdy neopustí FPS pohled, takže se nekonají žádné filmové střihové scény – vše uvidíte vlastníma očima, jelikož to tvůrcům připadalo jako nejlepší způsob jak prožít příběh na vlastní kůži.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • ULTRAMARINE

   tak ta hra je fakt bezvadna uplne me bavi singleplayer sice nic moc ale multiplayer je dost dobrej

  • Jack

   zdravim, podivejte se na recenzi ktera je na tomhdle Ps3 webu : www.sony-playstation.cz

  • tvůj PS3 rádce :)

   pro dase

   Ne, radši si šetři penízky na něco lepšího, podle většiny herních magazínů, co to zatím recenzovaly, je to docela slabota. Hodnocení je většinou někde kolem 50%.

   1. místy opravdu trapná grafika (třeba oheň)

   2. blbí přátelé i nepřátelé

   3. chabý příběh

   Škoda a já se tak těšil, že mi to vydaji na PC a Xko, tak to už se teď určitě nestane...

  • das

   tak co,jaky to je,mam si to koupit???

Hodnocení zákazníků (6)
Přidat hodnocení

Skvělá hra svého druhu. Zdejší hodnocení vážně nechápu. Kdo má rád Halo, u Haze se bude zaručeně bavit. Zajímavé mapy, fajnová gameflow.

Mam ps3 a rad hraji FPS. A tak jsem to zahral. Diky fajn pocitu ze strelby si to fanda jako ja celkem uzije. V tehle hre jinak nic vic nehledejte

Tohle že mělo být hrou roku?Ubisoft se za tohle může styďet,čekal jsem hru která bude mít vše co bylo slíbeno.
A k tomu ještě cena (viz. zápory),která je už dnes celkem nízká.Kupte si Killzone 2 nebo cokoliv jiného,ale zkusit můžete i tohle.Dávám 59%,ale pro ty, co mají rádi netradiční akce,tak 63%.

měla to byt hra roku ale nakonec se z toho vyklubal nejvěčí propadák roku

Hra, jejíž koupi si opravdu rozmyslete, pokud nejste opravdoví fandové do sci-fi všeho druhu. Jsou totiž i lepší střílečky.

Hra,která vás přestane bavit po 2 hodinách hraní.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu