Hellboy: The Science of Evil
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Štítky: Fantasy, TPS
  • Ve hře Hellboy zažijete vzrušení a dobrodružství, dobře známé z comixových časopisů, neopakovatelné spojení akce, atmosféry a humoru. Během hry budete se svým rudým hrdinou s doutníkem a obrovskou pravou rukou poznávat jeho nadlidské schoponosti. Po cestě potkáte hromady nepřátel, na kterých můžete tyto schopnosti využít spolu s množstvím okolních věcí, jež bude možno v boji také využít. Hellboye si na next-gen konzolích a vychutnáte ve skvělé grafice s úžasnými světelnými efekty jako nidky předtím. Vedle singleplayeru se silným příběhem bude mít Hellboy připravenu i kooperativní hru až pro 4 hráče (záleží na platformě). Jeden z nich vždy ztvární přímo Hellboye osobně a ti ostatní se pak vžijí do rolí Abeho, Liz a dalších postaviček z komiksového i filmového světa. V každém případě budou součástí kooperativního módu různé kooperativní chvaty a využití tu najdou schopnosti každého z hrdinů.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Ta hra je uplne spatna(nemyslim zas tak uplne)ale je to SLABOTA nedivim se ze hry podle filmu jsou nejhorsi kategorie her.Jednim slovem hellboy dostal přes hubu traverzou :-D