Herní deník 2.0 - Xzone Originals

(2x)
289
Nákupem získáte 12 kreditů
Merchandise: Zápisník
Kód produktu: 51259
 • Náš herní deník je zpět ve verzi 2.0! Severští bohové mu nadělili kapesní formát, aby byl kdykoliv po ruce. Pevná vazba s kulatými rohy zajistí, že přežije i Ragnarök. A díky prostoru na 130 záznamů vám bude věrně sloužit opravdu dlouho.

  Už žádné zmatečné zapisování do sešitků a tabulek. V Herním deníku si zaznamenáte všechny své odehrané hry, dáte jim vlastní hodnocení a zpětně se kdykoliv pokocháte svými herními úspěchy. Deník má praktickou gumičku a samozřejmě nechybí stužka, abyste vždy našli ten správný záznam. 

  Do deníků se vám vleze 130 herních záznamů, u kterých vyplníte všechny důležité údaje. Vývojáře, rok vydání, od kdy do kdy jste hráli, na jaké platformě a další. Hru ohodnotíte v 5 kategoriích, zaznamenáte své dojmy a nakonec udělíte finální hodnocení.
  Počet stran: 160
  Rozměr: 105x150 mm, pevná vazba
  Herních záznamů: 130
  Grafické zpracování: Kuba Špiřík
  Herní deník 2.0 - Xzone Originals
  herní zápisník
  herní deník
  game journal
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

 Ověřený nákup

Super zápisník :) Pokud byste se někdy rozhodli dělat další verzi, přidal bych tam nějaké políčko pro trofeje/achievementy :) (splněno, platina, příp. počet...)

 Neověřený nákup

Překvapilo mě jak moc pěkný deník je. Super zpracování, pevná obálka, gumička, kompaktní provedené. Přitom hromada záznamů a jednoduché vyplnění odehraných her. Fakt super.

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu