Hitman: Absolution
X360

(2x)
559
Nákupem získáte 22 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • HITMAN: ABSOLUTION popisuje nejosobnější kontrakt, který kdy tento slavný nájemný zabiják přijal. Agenta 47 zradí jeho vlastní organizace, policie mu je na stopě. Podaří se mu zachránit si krk ve světě plném klamu a lží? Podívejte se na svět očima agenta 47. Předvídejte hlídkové trasy nepřátel. Objevte ve svém okolí únikové cesty, použitelné zbraně a zkratky, jež vám dopomohou dostat se k cíli. Pomocí instinktu splyňte s okolím nebo se za někoho vydávejte a projděte nepřátelům přímo pod nosem. A pokud chcete, můžete použít i agresivnější přístup a zaútočit střelbou od boku; tato nová možnost vám zachrání krk, až se dostanete do úzkých a budete potřebovat zlikvidovat větší počet nepřátel najednou.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • [Crash]

   Je super vědět že je tu konečně další pokračování HITMANA,které každému z nás určitě chybělo...Myslím si že tenhle díl nám teprve ukáže co je HITMAN zač ! Jak po grafické nebo hrací stránce,tak až po ůtěchu z napjatého hraní :-)

  • MK

   Zdravim, máte k předobjednávce také ten kod na Sniper Challenge, který vyšel dnes? :)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

"Agent 47" alias "Hitman" se po dlouhém čase vyšvihl na dost vysoké místo v žebříčku akčních her.V tomhle dílu potkáte hlavního hrdinu jako chladnokrevného zabijáka trochu jinak než tomu doposud bylo.V nádherném prostředí plné bohaté grafiky,se potkáte s tajnou akcí na vysoké ůrovni,požitek z akce vám chybět nebude ani nespočet možností zabití a použití všeho co najdete v ůdajné lokaci.Bude vám ale chybět výběr zbraní neboli obleku před misí ale to se dá obějít i bez Lokace.

jako střílečka dobrý, ale na zbytku žádný zlepšení.

Mohlo by se vám líbit