Hitman: Blood Money
X360

559
Nákupem získáte 11 kreditů
Štítky: TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11965
 • V novém pokračování akční simulace nájemného vraha se situace přiostřuje. Jednotliví spolupracovníci agentury ICA, se kterou si Agent 47 sjednává práci, jsou systematicky odrovnáváni, takže to vypadá, že se na hřišti objevil nějaký nový, silný hráč. Náš hrdina jede podle dosud zajetých kolejí, a to až do doby, kdy náhle s ICA ztrácí kontakt. V ten moment mu je jasné, že je to právě on, kdo je dalším cílem tajemné konkurence. Odcestuje proto do Ameriky, kde se začne připravovat na velký masakr. Peníze v hotovosti, ke kterým se coby Agent 47 dostanete, mohou výrazně ovlivnit celý váš postup hrou. Záležet bude pouze na tom, jak je využijete a jaké zbraně za ně pořídíte. To zaručí unikátní zážitek pro každého hráče. Zajímavou novinkou je možnost strkat do lidí či věcí a shazovat je tak třeba z balkónů nebo přes zábradlí. Za peníze, ke kterým se ve hře dostanete, si nebudete moci dokupovat jen zbraně a vybavení jako v jiných hrách, ale půjde jimi třeba také uplatit policie nebo zaručit, aby klíčový svědek případu tiše mlčel.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Martin Schovanec

   Jeste doplneni, dal jsem tam k te novince jinde 1999 Kc.
   Cenega, ktera tu hru mela taky dovazet a zatupuje v CR Eidos, mela drive v release MOC 2199 Kc. Jelikoz to ale nedovezla a nas dodavatel byl tedy jiny, tak je opravdu spravne uvest to jinde 1999 Kc :)

  • Martin Schovanec

   azzie: "Jistě že dokažu najit obchod kde asi bude Hitman stat 2199,-Kč" - zde jste si sam odpovedel.
   Pod slovickem "jinde" se skryva MOC.

  • azzie

   ?? Jsem velmi rozhořčen Vaším vyjádřením, "cena jinde 2199,-Kč" ?? Jistě že dokažu najit obchod kde asi bude Hitman stat 2199,-Kč ..ale ceny jinde v pripade X360 her jsou proste jinde .. :) 1799,1899 max 1999. Tak to prosím tolik nepřehánějte ....

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hitman: Blood Money!

Sledujte nás na instagramu