Hour of Victory
X360

(1x)
399
Nákupem získáte 4 Kredity
Štítky: FPS, Světová válka
Kód produktu: 12764
 • Týmová first-person akce Hour of Victory pro X360 je na jednu stranu dalším z nekonečné řady titulů, těžících z herní popularity druhé světové války, na druhou stranu jistě graficky povedená díky Unreal Enginu 3. Hráč bude moci přepínat mezi třemi postavami: odstřelovačem, komandem a špiónem. Až na pár výjimek nicméně úrovně půjde dokončit i bez využití schopností ostatních postav. V praxi tedy bude většinou na vás, zdali např. po dosažení pevnosti na kopci polezete se sniperem na střechu, ukryjete se do stínů se špiónem anebo se pustíte do akce coby komando.Autoři sice pročítali odborné knihy, rozhovory s veterány a historické dokumenty, přesto netají, že se kolikrát spíš než minulostí inspirovali Indiana Jonesem nebo filmem Kam orli nelétají. Ve hře se dokonce objeví slavná lanovková pasáž z téhož snímku, včetně následující zteče nepřátelského hradu (ve filmu jím byl Hohenwerfen). Jindy půjde do tuhého, třeba když bude úkolem zneškodnit tajnou nacistickou továrnu na jaderné zbraně v Bavorských Alpách. Těšit se můžete také na africké mise, v nichž budete v tancích doslova kosit desítky Rommelových Afrika Korps.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Mike

   No jasně, že má. Dokonce vyšla. Na tiscali games je i recenze, ale je to veliké zklamání, jak XBOX verze, tak PC verze. Zajímavé, že XZONE jí nemá, většinou o čem se zmíní tiscali games, tak XZONE má hned hru na koupení nebo předobjednání.

  • Jack

   Cau lidi mám dotaz...slysel se tadle hra má vyjít na pc je to pravda???Vsude mi naopak rikaj ze ne co vy na to??

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Téhle hře se raději vyhněte velkým obloukem a raději se podívejte na dobrý film o 2.světové. Vím, že tohle doporučení není moc originální, ale zde 100% platí.

Sledujte nás na instagramu