inFamous 2 - Special Edition
PS3

(1x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Elektrizující Cole MacGrath se vrací v nové hře inFAMOUS 2, druhé kapitole jedné nejprodávanějších značek exkluzivně pro PS3. Vývoje se opět ujali vývojáři z prověřeného studia Sucker Punch Productions, kteří nyní pozvedli předchozí blockbuster na novou úroveň a vytvořili pohlcující otevřený svět v čele se silnejším a emotivnějším hrdinou. Obviněn ze zničení Empire City a pronásledován duchy z minulosti se vydává Cole MacGrath na dramatickou cestu do historického města New Marais, aby odhalil svůj úplný potenciál a utkal se s temným nepřítelem z své vlastní budoucnosti. Obdařen nadpřirozenými schopnostmi má samotný Cole sílu záchránit lidstvo, otázkou však je ... zvolí si tuto možnost?Skutečný superhrdinský zážitek - chopte se božských superschopností a odhalte co znamená být skutečným superhrdinou. Samotná hra je protkána filmovými sekvencemi, stylizovanými cutscénami a boji s epickými bossy, které přivádí Coleův příběh k životu. Pokročilé superschopnosti - s kompletním systémem z prvního dílu inFAMOUS okuste, jaké to je disponovat vylepšenými elektrickými útoky, rozšířenými možnosti boje na blízko a zbrusu novými supersilami. Nový otevřený dynamický svět - prozkoumejte pestré město New Marais se zlepšenou interaktivitou prostředí, možností renderovat až 100 postav najednou, novými gangy a zničitelnými budovami.
  Speciální edice je v jiném obalu než běžná edice a obsahuje navíc bonusový DLC obsah: elektrizující granát, originální skin pro hlavního hrdinu a zlatý zesilovač elektrické energie.

 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Elite

   A je to domaaaa!!!!! YES!!!!:D:D:D A vážně krásný obal to má :).

  • Elite

   Tak hra byla právě odeslána!! :):):)... jíííháááá :D:D... Sakra, jak já se těším!!:D

  • naetor

   to by mně zajímalo též ale nevsatil bych si na to .ja to byděl vy traileru, ale ten podle mne byl pro americke či anglické publikum

  • Elite

   Tak předobjednáno:) Nemohu se dočkat!! :)

  • hanocri

   JJ, myslim, že je to na 99% ke každé předobjednávce.

  • EliteCZ

   Zdravím, bude součástí této edice i ten voucher k Uncharted 3 betě? Četl jsem, že k předobjednávce inFamous 2 je i kod na budoucí U3 betu

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Sucker Punch opět zazářili :). Druhý díl skvělé akcí-nabyté gamesy inFamous je ještě lepším dílkem, nežli jeho předchůdce, leč i zde se najdou chybičky. Většinu z nich lze, vzhledem k epické míře zábavy, odpustit, ovšem zásadní prvek, jež je uveden jako první v záporech, odpustit nelze. Každopádně velmi doporučuji :). Užijete si moře zábavy ;).