Just Cause 2 - Limited Edition
X360

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • Rozlehlejší, propracovanější a svobodnější bude pokračování arkádové akce Just Cause 2. Znovu se vtělíte do role hrdinného agenta CIA Rica Rodrigueze, který se nechá přemluvit bývalou parťačkou Marií Kane a odcestuje na malajsijský ostrov Panau, aby tam přítelkyni pomohl vystopovat a zabít jejího bývalého učitele a čerstvě nejhledanějšího zloděje Toma Sheldona. Ten dobře ví, proč ukradené 2 miliony dolarů schovat právě na Panau: tento ostrov s topografií podobnou Novému Zélandu či Havaji protínají různé klimatické zóny a tak tu naleznete hustou džungli, krásné pláže i zasněžené pohorky. A mezi tisíci Číňanů a Japonců v přelidněných přístavních městech se každý snadno ztratí. První velké změny dozná umělá inteligence: vaši protivníci budou tentokrát vyhledávat úkryty v terénu, navzájem komunikovat a vůbec koordinovat svoje útoky. Pokud by se cítili ohroženi, přivolají si na pomoc helikoptéru nebo parašutisty a sami budou naskakovat do vozidel. V automobilových honičkách se kolikrát vykloní z okna a pokusí se vás zastřelit za jízdy. Zbraně vám však narozdíl od jedničky už nebude dodávat CIA, takže vám nezbude než pátrat po překupnících na černém trhu. Postupně dostanete šanci vyzkoušet rakety s laserovým zaměřováním, jednoruční granátomet, kulomet nebo dálkově odpalované výbušniny C4, které budete moci házet i ze vzduchu. Konečně každou zbraň bude možné vylepšit pomocí přídavných dílů, kterých má být ve hře na dva tisíce. Podstatnou složku hry budou tvořit vozidla, mezi nimiž tentokrát přibude něco na způsob ozbrojeného trajleru a prý si zalétáte i v dopravním letadle Jumbo Jet.
  Limitovaná edice obsahuje navíc: mapu (obrázek) s více jak 1000 km2 ostrova. Dále v balení je pět speciálních ingame bonusů do hry: vznášedlo, dvě zbraně, auto, padák (obrázek předmětů).

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Inpherus

   když dam redeem code tam napíšu ten klíč tak mi to napíše že ten klíč neexistuje že tam mam dát funkční nevíte co s tím ?

  • punisher

   Děkuji

  • gallic

   Konzoli budes muset urcite pripojit na xbox live ale musis mit vytvoreny profil na zemi kde je sluzba xbox live podporovana v CR knim bouzelus za dlouhou dobu existece xbox360 stale jeste nepatri.

  • punisher

   Musím konzoli připojenou ke službě LIVE,aby mi šly ingame bonusy?Uvažuji o koupi limitované edice a tato informace by mi velice pomohla při rozhodování,jest-li si ji mám koupt.Děkuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Just Cause 2 - Limited Edition!