Just Cause 2 (PC) DIGITAL
DIGITAL

82
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 82 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamJazyk: Angličtina
Kód produktu: 7442984
 •  – Naskočte na rychlou terénní motorku, závoďte po moři v motorovém člunu, nebo vypusťte rakety bojové helikoptéry – více než 100 pozemních, mořských a leteckých dopravních prostředků jsou jen vaše.

  Ponořte se do adrenalinem naplněného dobrodružství. Jste agent Rico Rodriguez, vaše rozkazy jsou najít a zabít vašeho přítele a mentora, který zmizel na ostrovním ráji Panau. Zde musíte způsobit maximální chaos na zemi, na moři i ve vzduchu, abyste získali rovnováhu sil. S unikátní kombinací háku a padáku můžete skákat z útesů, krást vozidla ze vzduchu a vytvářet vlastní vysokorychlostní kaskadérské kousky. Just Cause 2, hra s 1000 kilometry čtverečnými hrubého terénu a stovkami zbraní i vozidel, vzdoruje gravitaci i jakémukoliv jinému přesvědčení. 

  UNIKÁTNÍ VERTIKÁLNÍ HRATELNOST – Vzneste se do vzduchu jako v žádné jiné hře. Zažijte úplnou leteckou svobodu s unikátním padákem a dvojitým hákem. NEUVĚŘITELNÉ, ADRENALINEM NAPLNĚNÉ KASKADÉRSKÉ KOUSKY – Padejte volným pádem, skákejte z útesů, surfujte na vozidlech, plachtěte za loděmi, snášejte se z letadel, přitahujte se, vymrštěte se do vzduchu, zahákněte se mezi vozidla, viste z helikoptér, šplhejte po budovách. Nemožné máte na dosah. VYLEPŠENÝ DVOJITÝ HÁK – Váš nejlepší nástroj se stal i zbraní. Spojte dvěma střelami háku nepřátele s vysokorychlostními vozidly, pověste je hlavou dolů z budov, spojujte objekty ve vzduchu. Možnosti jsou tak rozsáhlé jako vaše představivost. ODHALTE TAJEMSTVÍ PANAU – Prozkoumejte ostrovní ráj; od rozsáhlých měst po osamělé pláže a ohromné horské hřebeny – více než 1000 kilometrů čtverečných vašeho osobního hřiště. ZAŽIJTE SKUTEČNOU SVOBODU – Stovky úkolů, které můžou být splněny, jakkoli a kdykoli si přejete. Až budete mít čas odtrhnout se od misí Agentury, uvolněte se a užívejte si všechny atrakce, které vám Panau může nabídnout. MASIVNÍ VÝBĚR VOZIDEL – Naskočte na rychlou terénní motorku, závoďte po moři v motorovém člunu, nebo vypusťte rakety bojové helikoptéry – více než 100 pozemních, mořských a leteckých dopravních prostředků jsou jen vaše.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Just Cause 2 (PC) DIGITAL!

Sledujte nás na instagramu