Kane and Lynch 2: Dog Days
PS3

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • Samozřejmě opět půjde o velice syrovou a brutální střílečku, která jistě vyvolá mnoho kontroverze. Její příběh odvypráví putování dvou kriminálníků podsvětím Šanghaje. V pokračování akční hry Kane and Lynch: Dead Men si zahrajete zřejmě jen za psychopata Lynche, který utekl za klidem do Šanghaje a snaží se tu uzavřít obchod, ze kterého koukají největší peníze v celé jeho podloudné kariéře. Lynch tady prý brzo zjistí, že zkorumpovaná a pokleslá Šanghaj je ideálním hřištěm pro cizí kriminálníky. Ve hře by měl být nějakým způsobem naznačen i rozkol dvou světů, starého města s dlouhou tradicí a futuristické metropole, jakou je Šanghaj dnes. Novinkou bude také to, že pokud vaši postavičku nepřítel postřelí a srazí na zem, dostanete jakousi poslední šanci před smrtí - možnost nepřesně při pádu v poslední vteřině opětovat palbu nebo se naopak odplazit pryč do bezpečí. Po grafické stránce tisková zpráva slibuje úplně nový vizuální zážitek. Inspirovaný dokumentárními filmy a amatérskými nahrávkami na internetu, např. na YouTube.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Revil

   jak jsem hrál to demo tak nechápu jak to někdo může vůbec hrát

  • Nick_05

   Cetl sem ze to ma vyjit o neco driv.presneji 17.srpna v americe a 20. v evrope.tak by me zajimalo jak to je s datem vydani.demo nebylo spatny,ale cekal sem od toho trochu vic.zajem ale porad mam.vypada to drsne a hlavne MP.na ten se tesim.bohuzel mi na demu nejak nesel.doufam ze to bude stat za to,protoze sem rozhodnuty do toho jit.

  • Dagg

   taky vám někdy mulťák zamrzne? Jako celý playstation

  • Zemi

   no teda demo dost špatný, mód fragile alliance vypadal zajímavě, nakonec je ale provedený dost nešikovně a tak místo neustálého ohlížení se vás spolhráči popraví hned na startu, už neřeší jestli bez vás dojdou (což nedojdou :D ) nebo ne ... o SP části dema lepší nemluvit, obyčejné střílení, naprosto neinteraktivní prostředí a chyba skoro na každém kroku. Vemte si například lidský štít a situaci kdy jste na ulici plné civilistů- zapomeňte že si jej budete moci vzít jako lidský štít, to jde pouze u strážníků... :D další věc z ulice, přijede zásahová jednotka a vy se přikrčíte za nejbližší vůz. Nejenže ve voze je civilista a policisté v klídku spustí palbu, ale civilista stojí v autě na místě dál, sedí a ještě kroutí volantem :D , takovýchto věcí je tam spousta, prostě mi to přijde narychlo spíchnuté, škoda, přišlo mi že jednička měla poměrně úspěch...

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

V době rozmazlené rozsáhlostí GTA a možnostmi Assassin´s Creed je těžké zavděčit se krátkým, byť atmosférickým zážitkem. Dobrodružství dvou chlapů na pokraji zhroucení se to částečně daří. Silný filmový zážitek si však bere svou daň v podobě neuvěřitelně krátké kampaně, relativně stereotypních postupů a téměř nulové přidané hodnoty. Zahrajte a zapomeňte.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Krome kratke doby hrani celkem ujde.ale radsi si pockejte az cena pujde dolu.za tuhle cenu to nestoji.komu se libil prvni dil,ten druhy ho bude bavit vic.