Kane and Lynch 2: Dog Days
X360

(3x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, Xbox One kompatibilní
 • Hru lze hrát i na konzoli Xbox One díky zpětné kompatibilitě.

  Samozřejmě opět půjde o velice syrovou a brutální střílečku, která jistě vyvolá mnoho kontroverze. Její příběh odvypráví putování dvou kriminálníků podsvětím Šanghaje. V pokračování akční hry Kane and Lynch: Dead Men si zahrajete zřejmě jen za psychopata Lynche, který utekl za klidem do Šanghaje a snaží se tu uzavřít obchod, ze kterého koukají největší peníze v celé jeho podloudné kariéře. Lynch tady prý brzo zjistí, že zkorumpovaná a pokleslá Šanghaj je ideálním hřištěm pro cizí kriminálníky. Ve hře by měl být nějakým způsobem naznačen i rozkol dvou světů, starého města s dlouhou tradicí a futuristické metropole, jakou je Šanghaj dnes. Novinkou bude také to, že pokud vaši postavičku nepřítel postřelí a srazí na zem, dostanete jakousi poslední šanci před smrtí - možnost nepřesně při pádu v poslední vteřině opětovat palbu nebo se naopak odplazit pryč do bezpečí. Po grafické stránce tisková zpráva slibuje úplně nový vizuální zážitek. Inspirovaný dokumentárními filmy a amatérskými nahrávkami na internetu, např. na YouTube.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • [Crash]

   Jednička byla na příběh dost dobrá až na pár škodlivých chybiček (ovládání atd) doufám že tohleto je super hra,po výplatě kupuju :-)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

V době rozmazlené rozsáhlostí GTA a možnostmi Assassin´s Creed je těžké zavděčit se krátkým, byť atmosférickým zážitkem. Dobrodružství dvou chlapů na pokraji zhroucení se to částečně daří. Silný filmový zážitek si však bere svou daň v podobě neuvěřitelně krátké kampaně, relativně stereotypních postupů a téměř nulové přidané hodnoty. Zahrajte a zapomeňte.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Kdo chce prostě pořádnou AKCI tak si musí sehnat tuhle hru,i přes nedostatky v týmové akci,neboli při těžké urovni se to dá přežít a tuhle hru si dokonale pořídit.

Rozhodne bych ji doporucil kazdemu,kdo ma rad akcni hry. Prestrelky jsou uzasne, ovladani uz dobre a clovek si ji rad zahraje znovu. Bohuzel se pripravte na 5 hodin hraci doby. I tak se jedna o vynikajici pocin.

Tato hra není nic extra,je to čistá akce žádné blbiny.Pohled kamery je jako by vás někdo točil,prostředí je fajn a dost se dá zničit střelbou.Kolo z vrtulníku palbou na mrakodrap a posleze v mrakodrapu je našlapané.Závěrem za ty prachy to stojí cena šla hodně dolu.