Karetní hra Dark Souls
MERCH

(1x)
999
Nákupem získáte 40 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 1-4 hráči
Herní předměty: Desková hra, Karetní hra
 • Karetní hra Dark Souls je kooperativní hra pro 1-4 hráče. Ti postupně prozkoumávají okolí, porážejí množství nepřátel a získávají Duše a Poklady. Ty slouží k evoluci a uzpůsobení jejich balíčků, jenž jsou zapotřebí k porážení stále silnějších nepřátel. A nechybí ani tak ikoničtí bossové.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - přes 400 karet
  - herní desku
  - desku střetů
  - nepřátelskou desku
  - přes 60 tokenů
  - pravidla
  CHARAKTERISTIKA
  Počet hráčů: 1-4
  Doporučený věk: 12+ let
  Délka hry: 45 minut


  PŘIPRAVTE SE ZEMŘÍT
  Hráči postupují kupředu a díky svému balíčku mohou napadat nepřátele. Samotný balíček ale také slouží jako ukazatel zdraví a pokud dojdou karty, umřete. Balíček je ale možné u ohniště obnovit a tak je potřeba vyvažovat boj s nepřáteli a regeneraci. Přešlap může být fatální, ale odměna za úspěch je velká. Přizpůsobte svůj balíček, vyvíjejte strategii a připravte se zemřít!

  Karetní hra Dark Souls


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra se mi dost líbí, je obtížná, zábavná a má mnoho možností. Avšak poté co porazíte již 2 Bosse a míříte na další, tak si řeknete, že to je trošku málo. Navíc jsou velké nedostatky v pravidlech, o některých "celkem důležitých" věcech tam není ani slovo. Ve hře více hráčů velmi zábavné. Mohu doporučit pokud hodláte zabít čas s přáteli a nechcete obyčejné jednoduché Prší.