INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Karetní hra Dark Souls
MERCH

(1x)
799 999 Kč
Sleva platí do 12. 4. 2020
Nákupem získáte 40 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 1-4 hráči
Herní předměty: Desková hra, Karetní hra
 • Karetní hra Dark Souls je kooperativní hra pro 1-4 hráče. Ti postupně prozkoumávají okolí, porážejí množství nepřátel a získávají Duše a Poklady. Ty slouží k evoluci a uzpůsobení jejich balíčků, jenž jsou zapotřebí k porážení stále silnějších nepřátel. A nechybí ani tak ikoničtí bossové.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - přes 400 karet
  - herní desku
  - desku střetů
  - nepřátelskou desku
  - přes 60 tokenů
  - pravidla
  CHARAKTERISTIKA
  Počet hráčů: 1-4
  Doporučený věk: 12+ let
  Délka hry: 45 minut


  PŘIPRAVTE SE ZEMŘÍT
  Hráči postupují kupředu a díky svému balíčku mohou napadat nepřátele. Samotný balíček ale také slouží jako ukazatel zdraví a pokud dojdou karty, umřete. Balíček je ale možné u ohniště obnovit a tak je potřeba vyvažovat boj s nepřáteli a regeneraci. Přešlap může být fatální, ale odměna za úspěch je velká. Přizpůsobte svůj balíček, vyvíjejte strategii a připravte se zemřít!

  Karetní hra Dark Souls


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra se mi dost líbí, je obtížná, zábavná a má mnoho možností. Avšak poté co porazíte již 2 Bosse a míříte na další, tak si řeknete, že to je trošku málo. Navíc jsou velké nedostatky v pravidlech, o některých "celkem důležitých" věcech tam není ani slovo. Ve hře více hráčů velmi zábavné. Mohu doporučit pokud hodláte zabít čas s přáteli a nechcete obyčejné jednoduché Prší.