Karetní hra Výbušná koťátka - Implozivní koťátka (rozšíření)

359
Nákupem získáte 7 kreditů
Merchandise: Desková hra, Jednoduchá desková hra
Jazyk: Český dabing
Počet hráčů: 2-5 hráčů
Kód produktu: 32203
 • Změny směru hry, nová šance jak hanebně umřít a límec hanby, který označí chudáka, který pořádně nesleduje hru? Nejen to vám nabídne první oficiální rozšíření Implozivní koťátka. 20 nových karet v extra velké krabici prostě musíte mít!

  K hraní je zapotřebí základní hra Výbušná koťátka.
  Doporučený věk: 7+
  Doba jedné hry: cca 20 minut
  Počet hráčů: 2-5
  ÚSPĚŠNĚ NAKOPNUTO
  Výbušná koťátka (Exploding Kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii crowfundingových kampaní, když na její vznik přispělo přes 219 000 lidí.

  Karetní hra Výbušná koťátka - Implozivní koťátka (rozšíření)

  RUSKÁ RULETA
  Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety. Hráči se zde střídají v tazích během kterých si dobírají karty, dokud takto někdo neobdrží vybuchující koťátko čímž prohraje hru. Balíček karet se však skládá z karet, které vám umožňují výbuchu se vyhnout, například tím, že budete moci podívat se na karty předtím než si je vezmete, přinutit protivníka vzít si několik karet najednou či zamíchat balíček.S každou další kartou je hra napínavější a napínavější, protože jak se jejich počet snižuje, zvyšuje se zároveň pravděpodobnost, že si doberete koťátko a efektně se vyhodíte do povětří!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Karetní hra Výbušná koťátka - Implozivní koťátka (rozšíření)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu