Karetní hra Magic: The Gathering - Lotus Field Combo (Pioneer Challenger Deck)
MERCH

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2022
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 2 hráči
 • Společnost Wizards of the Coast je mezi karetními hrami legendou se svou sběratelskou karetní hrou Magic: The Gathering. Nyní přihazují balíčky do relativně nového a neokoukaného formátu Pioneer, který je prvním nerotujícím v dlouhé řadě různých formátů Magicu. To znamená, že karty z těchto balíčků budete moci hrát vždy i na turnajích mimo Standard.

  Tento set je perfektní nejen pro všechny z vás, kteří chcete ihned vskočit do turnajového formátu constructed, ale i pro vás kteří si jen chcete zahrát s kamarády. 

  Karty i pravidla jsou v angličtině
  BALENÍ OBSAHUJE
  - 1 černo-zeleno-modrý balíček připravený k okamžitému hraní (60 karet) pro jednoho hráče
  - 15 karet navíc pro doladění balíčku podle vás
  - 5 oboustranných Token karet
  - krabičku na uložení balíčku
  Počet hráčů: 2
  Doporučený věk: 13+ let
  Délka hry: 10-30 minut
  Lokalizace: Angličtina

  V nabídce máme také jiné Pioneer challenger decky jejich kompletní obsah, analýzu many a náhodnou startovní ruku najdete zde.
  RYCHLÝ SKOK DO AKCE
  Tato sada jednoho balíčku a karet navíc umožňuje si perfektně vyzkoušet constructed hraní, jelikož balíček obsahuje nejen svých základních 60 karet, ale poskytuje tzv. sideboard ve kterém je několik karet, které si můžete vyměnit a přizpůsobit se tak strategii protivníka. Tento vícebarevný balíček se zaměří na získávání co nejvíce many, kontrolu nad bojištěm a výhru pomocí karty Approach of the Second Sun. Balíček si kdykoliv můžete rozšířit pomocí boosterů.

  Karetní hra Magic: The Gathering - Lotus Field Combo (Pioneer Challenger Deck)

  NE JEN TAK LEDAJAKÝ BALÍČEK
  Tento rok se Wizards of the Coast rozhodli složit naprosto vymazlené challenger decky ze všech nejpoužívanějších a hlavně nejúspěšnějších karet z předchozích sérií, které jsou stále standardně hrány. V balíčku najdete karty od Core 2015 přes Kaldheim, až po Core Set 2021.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Karetní hra Magic: The Gathering - Lotus Field Combo (Pioneer Challenger Deck)!