King of the Road
PC

199
Nákupem získáte 6 kreditů
Štítky: Auta
 • Máte k dispozici malý náklaďák a snažíte se uživit autodopravou. Každý začátek je těžký, ale když se pustíte za svým snem, podaří se vám nakonec vybudovat nejúspěšnější společnost v oblasti. Cesta to však bude svízelná a život vám osladí konkurence, mafie a v neposlední řadě i zkorumpovaná policie. Konec řečí a směle do toho, neboť čas jsou peníze. Co vše vás ve hře čeká: závody, obchod a akce v jednom , přes 20 různých vozů a na 20 způsobů, jak vylepšit vůz, 150km silnic vedoucích různými krajinami, 50 km zkratek a nezmapovaných cest, střídání dne a noci, rozmary počasí včetně deště, sněhu a mlhy, pohled řidiče i nezúčastněného pozorovatele, bouračky a motor znějící opravdově, plně 3D, tři typy her pro variantu s více hráči (Truck-Ball, Truck Race a Off-Road).
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Pepe

   Zkusili jste tady nekdy jet s BMW po dalnici pomaleji nez 95km/h? Je to dost o tlamu. Nejlepsi je jet s nim vic jak 120km/h.

  • bulldogs

   lidi nemáte někdo abgrejd na king of the road křeba jiné auta vic cest atd. dištak to pošlete na buldogs1@seznam.cz nebo na bulldogs1@centrum .cz dík

  • Lee

   Nejlepší je z volantem.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí King of the Road!