Kirbys Epic Yarn
WII

(1x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
 • Kirby slaví svůj comeback na velké, stolní konzoli s fantastickou grafikou a jedinečnou hratelností. V Kirby's Epic Yarn je totiž celý svět včetně roztomilého hlavního protagonisty utkán z příže a z látky. A nejen nový kooperační multiplayer pro dva hráče může za to, že si tento návrat užijí všichni - jak staří, tak noví fanoušci růžového obláčku. Jednoho dne objeví Kirby na procházce poněkud zvláštně vyhlížející rajče a rozhodne se ho sníst. Nejednalo se však o rajče, ale o Metamato, které patřilo temnému mágovi Yin-Yarnovi, který se naštval a odhodlal se Kirbíčka potrestat. Za trest ho narval do své kouzelné ponožky, přes kterou se Kirby dostal do světa zvaného Patch Land, které vypadá jako jeden velký patchwork. Je totiž utkaný z příže a ušitý z nejrůznějších látek. Za nitky lze tahat, zipy rozepínat a knoflíky využívat. To dává šikovnému hráči a Kirbíčkovi spoustu nových možností a vlastností, nicméně své staré, vzhledem k tomu, že i on je z příže, ztratil. Své nově získané vlastnosti využije k tomu, aby dostal Patch Land ze spár Yin-Yarna a aby se dostal zpátky domů do Dream Landu, který se mezitím taktéž změnil a žádá si další Kirbíčkův hrdinský čin.
 • Konzole Nintendo WII
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Malé slečny hra určitě zabaví, je přehledná, veselá a celkem na dlouho. Navíc mohou samy Kirbymu vybavit jeho pokojíček podle své fantazie.