Kirbys Epic Yarn
WII

(1x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 15265
 • Kirby slaví svůj comeback na velké, stolní konzoli s fantastickou grafikou a jedinečnou hratelností. V Kirby's Epic Yarn je totiž celý svět včetně roztomilého hlavního protagonisty utkán z příže a z látky. A nejen nový kooperační multiplayer pro dva hráče může za to, že si tento návrat užijí všichni - jak staří, tak noví fanoušci růžového obláčku. Jednoho dne objeví Kirby na procházce poněkud zvláštně vyhlížející rajče a rozhodne se ho sníst. Nejednalo se však o rajče, ale o Metamato, které patřilo temnému mágovi Yin-Yarnovi, který se naštval a odhodlal se Kirbíčka potrestat. Za trest ho narval do své kouzelné ponožky, přes kterou se Kirby dostal do světa zvaného Patch Land, které vypadá jako jeden velký patchwork. Je totiž utkaný z příže a ušitý z nejrůznějších látek. Za nitky lze tahat, zipy rozepínat a knoflíky využívat. To dává šikovnému hráči a Kirbíčkovi spoustu nových možností a vlastností, nicméně své staré, vzhledem k tomu, že i on je z příže, ztratil. Své nově získané vlastnosti využije k tomu, aby dostal Patch Land ze spár Yin-Yarna a aby se dostal zpátky domů do Dream Landu, který se mezitím taktéž změnil a žádá si další Kirbíčkův hrdinský čin.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Opravdu rozkošná hra, nicméně hlavně pro malé holčičky, skvělé a jednoduché ovládání, nádherně vytvořené světy z látky, bavlnek, knoflíků a zipů...
  • Nevýhodou je vyšší cena hry.

  Malé slečny hra určitě zabaví, je přehledná, veselá a celkem na dlouho. Navíc mohou samy Kirbymu vybavit jeho pokojíček podle své fantazie.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

sachy, sachmat
homamIII, deskovahra, heroesofmightandmagic
masseffect, darkhorsefigures, masseffectart
borderlands, liliththefirehawk, tinytina
metalgearsolid, hernisoundtrack, vinyl
onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka