Kmotr 2 - The Godfather II
PS3

(4x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Mafiánské

 • HRA JE V ČEŠTINĚ.

  The Godfather II na motivy stejnojmenného filmu a románu Maria Puza o dramatech rodiny Corleonů, je zasazen do světa organizovaného zločinu v 60. letech minulého století na Floridě, na Kubě a v New Yorku. Poté, co se hráč v roli Michaela Corleoneho stane newyorským donem, začne expandovat do nových měst a prostřednictvím rodinných vazeb vydírat podnikatele, monopolizovat ilegální zločinecké kruhy a bojovat s dalšími mafiánskými rodinami o pozici nejmocnějšího klanu v Americe. K ovládání rodinného impéria poskytne The Godfather II hráčům novinku s názvem The Don’s View (Donův pohled) – inovativní strategickou metahru, která jim umožní při rozvoji rodinného businessu získat okamžitý přehled o dění ve světě. Prostřednictvím Don’s View lze budovat, chránit a rozšiřovat zločinecké aktivity a současně mít pod kontrolou pohyby a plány konkurenčních rodin. Hráči se rovněž naučí mistrovsky pohybovat v prostředí organizovaného zločinu formováním skupin mafiánů, najímáním band, vydáváním rozkazů a povyšováním nejlepších mužů v hierarchii jejich organizace. Rozšířený herní systém v úchvatném otevřeném světě The Godfather II vychází z populárního modelu první hry a posiluje roli charakteristického ovládacího schématu celé série s názvem BlackHand. To nyní obsahuje ještě živější kontaktní souboje, nové kombinace úderů a agresivní taktiku a akci. V The Godfather II budou hráči bojovat po boku osobně vybraných mafiánů se zvláštními schopnostmi a specializacemi. Rovněž každý člen rodiny je odborníkem v určitém oboru, například v demolicích, žhářství, technice, první pomoci atd. Jako don hráč vládne rodině, posílá své muže do akcí a sám vyráží v doprovodu ostatních na jiná místa. Kombinace strategie organizovaného zločinu a brutálních akčních scén BlackHand zcela odlišuje The Godfather II od jiných her v prostředí otevřeného světa. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • charles

   ještě poslední mise

  • carlos

   už to pařím a jsem spokojen

  • carlos

   jinak ta cena 1699 byla katastrofalni

  • carlíček

   už jsem si to koupil zítra si ji vyzvedávám se strašně těším

  • carlos

   ty jo za 699 si to kupuju já si to jdu koupit!!!!!!!!

  • buckingham

   zběratel:no máš pravdu za 1699 mám PS2

  • Zběratel

   dat 1600 za hru co mate za 4 dny dohranou se zbláznily

  • distephano

   Souhlasim, taky kupuju za ty prachy mi to stoji

  • buckingham

   goood hra urcite koupim a kord s ceskyma titulkama na ps3 koupíma to hned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Jak již někdo psal zkracoval sem si čekání na Mafii 2.Těch peněz lituju...Je to blbost,jsem fanoušek filmu Kmotr a toto je urážka!

Godfather 2 zabaví,ale ne na tak dlouho,jak byste si přáli.Po dohrání hry jsem čekal teprve pořádné gang-wars,ale po finální misi jsem zůstal stát s otevřenou pusou a jen si řekl: Kde sakra všichni jsou?Je tu nějak pusto...Ale pusto rozhodně není v krabiččce se hrou,která se mi od té doby válí netknutá ve sřkíni.Přeberte si to jak chcete,ale 69 je 69.

výborná hra už jsem jí dohrál dvakrát

Naprosté zklamání.Podle plusů by se mohlo zdát že jde o výbornou hru ale to jsou jen taková malá pozitiva.Stereotyp a bugy vám hru natolik otráví že už ji nebudete víc chtít hrát.Kdyby Kmotr 2 nebyl tak stereotypní a bylo tam třeba nějaké zpestření mohlo by jít o slušnou hru a upřímně když jsem se ted dozvěděl že Kmotr 3 nebude....byl jsem rád.