Knight Rider 2
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Auta
Kód produktu: 12254
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Arkádové závody Knight Rider 2 přináší ještě více akce, in-game animací a speciálních efektů než první díl. Hlavním hrdinou se znovu stane superautíčko KITT, se kterým se pustíte do plnění celé řady úkolů. Připraveny tedy budou nejen různé klasické honičky a závody, ale i mise, ve kterých přímo využijete speciální schopnosti, kterými KITT oplývá. Pokud vás zajímá, o co půjde, pak vězte, že slíbeno je v podstatě vše, co se u KITTa objevilo v původním televizním seriálu z 80.let. Jmenovitě se jedná o různé zbraně (lasery, plasma gun atd.), scannery, možnost jezdit po dvou kolech (a tedy namáčknout se i do stísněnějších uliček), skákat přes překážky nebo i ze střechy na střechu a samozřejmě dosahovat neuvěřitelných rychlostí. Příběh se bude dle očekávání točit kolem špinavých obchodů zlotřilého Gartha Knighta, bratra hlavního hrdiny Michaela. Během 11ti misí narazíte třeba i na KARR, což je druhý prototyp KITTa, ovšem v Garthových službách, nebo na další zlé vozítko se jménem Goliath. Davilex do hry zahrnul i řadu miniher (Dirt Track Racing, Shooting Gallery), které se odemknou po splnění určitých misí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • kuba kzzbkzzb@seznam.cz

   jeto SUPÉR!!!!!!!!!!!!!!§

  • tom007

   Zdar grafika je tam nic moc a hratelnost je dobrá a vystizení kitta je fakt dobré,....ale s tím serialem to nemá moc spolecneho jenom kitt a devon,micheal,boonie...........

  • Frenkytucnak

   Lidi nemohly bys te mi prosím napsat (kdo tu hru má) jaká je????(Myslym grafika,ovladatelnost atd...)Byl bych hrozně moc vděčnej!!;-)

  • Drtic

   ta cestina do Knight Rider2 je na teto strance------http://cestiny.gamestar.cz/gs.nsf/cestina/0A365BCA5E96AA09C1256CC300442CD0?OpenDocument

  • berry

   dobrý večír prosím vás já se chci zeptat jestli má knight rider-the game2 češtinu

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Velmi dobré

Hra je podle starého kultovního seriálu.Hrajete v roli K.I.T.Ta(mluvící auto),kterého řídí Michael Knight(herec David Hasselhoff).Chránite nevinné,působíte ve světě kriminálníku pro které neplatí zákon.

Je to dost dobra hra, az teda na tu grafiku.

Sledujte nás na instagramu