Kniha Animal Crossing: New Horizons - Official Companion Guide
MERCH

899
Nákupem získáte 36 kreditů
Herní předměty: Kniha, Herní příručka, Průvodce hrou
 • V populární hře Anima Crossing: New Horizons se vydáte na pustý ostrov, který budete kolonizovat a uzpůsobíte si jej k obrazu svému. Společně s vámi je na ostrově zajímavá komunita lidí a navštěvovat můžete i další ostrovy napříč tropickým rájem. Tato prémiová kniha bude vaším jedinečným průvodcem ostrovního života a ultimatním předmětem pro všechny milovníky nečekaného hitu roku 2020.
  Počet stran: 432
  Formát: 216 x 276 mm, lepená
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: angličtina
  Kniha Animal Crossing: New Horizons - Official Companion Guide
  PRO VŠECHNY S BONUSY

  Dozvíte se o všem, od začátku, přes budování prvních příbytků až po to, jak si pořádně zvelebit svůj kousek ráje. Pro milovníky ostrovního muzea je nachystán podrobný návod pro to, aby chytnuli každý vzorek, který v základní hře chytit lze. Pro shopaholiky je tu pak popsán každý možný předmět, který lze koupit. A jako skvělý bonus jsou přiloženy velice kvalitní knižní záložky s artworky ze hry. Součástí je také možnost využít online kalendář, ve kterém vám neunikne žádná ostrovní událost.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Lincoln: Zdravím, kniha je zabalená ve fólii. Pro fanoušky je super určitě i po dohrání. Zrovna u Animal Crossingu si myslím, že tam člověk najde i tipy na věci, o kterých neměl tušení :)

  • Lincoln

   Dobrý den, je kniha prosím zafoliovaná? A doufám, že se vyplatí i když člověk má dohranou story line :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha Animal Crossing: New Horizons - Official Companion Guide!