Kniha Assassin's Creed - Poslední potomci 2 - Chánova hrobka

349
Nákupem získáte 14 kreditů
Merchandise: Kniha
Jazyk: Česká lokalizace
Kód produktu: 38668
 • V „Posledních potomcích“ se Owenovi a skupině jeho přátel podařilo lokalizovat první kousek starodávné a mocné relikvie, která byla po dlouhou dobu považována za legendu – Trojzubce ráje. Po onom kousku pátralo jak bratrstvo asasínů, tak templářský řád, než se k němu ale kterákoli z těchto organizací dostala, ukradla ho neznámá třetí strana. Napjaté vztahy mezi Owenem a ostatními teenagery se zpřetrhaly, někteří se postavili na stranu templářů, jiní na stranu asasínů.

  Druhá kniha „Posledních potomků“ začíná několik týdnů po událostech první knihy. Stále je třeba najít dvě části Trojzubce ráje a obě skupiny jsou odhodlané nezopakovat své předchozí chyby. Další část měla být pohřbena s mongolským vojevůdcem Čingischánem, jehož hrobka nebyla nikdy nalezena. Nyní se musí bývalí kamarádi na obou stranách konfliktu ponořit hluboko do simulací odehrávajících se ve válkou zmítané mongolské Číně, aby v boji s časem jako první nalezli další kousek a ochránili sami sebe.
  Posbírejte všechny knihy ze série Assassin's Creed: Poslední potomci.
  Počet stran: 320
  Autor: Matthew J. Kirby
  Formát: 145 x 205 mm, lepená
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: čeština
  Kniha Assassin's Creed - Poslední potomci 2 - Chánova hrobka
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha Assassin's Creed - Poslední potomci 2 - Chánova hrobka!

Sledujte nás na instagramu