Kniha Cyberpunk Home of the Brave (Stolní RPG - rozšíření)
MERCH

349
Nákupem získáte 14 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Stolní RPG, Pen and Paper
 • Kniha pro milovníky stolních RPG, kteří se chtějí dozvědět něco víc o světě Cyberpunku. Najdete v ní historii toho jak padla Amerika a stala se z ní její dystopická Cyberpunková země. Dále také najdete všemožné detaily jako například práce, vzdělávání, rodina, zábava a také jak takový průměrný pankáč žije. Ideální dárek pro vašeho GameMastera.

  Kniha je v angličtině.

  Kniha Cyberpunk Home of the Brave (Stolní RPG - rozšíření)

  JSI CYBERPUNK
  Korporace získaly vládu nad světem a nyní jej sledují ze svých mrakodrapů. Aby si udrželi nadvládu, tak do terénu vysílají své zabijáky. Ulicemi se prochází nebezpečné gangy a všudypřítomné je vraždění a rabování. Zbytek světa je jedna velká party kde se vyšperkovaní prospěcháři obrňují gorilami s všemožnými implantáty. Ale ty to vše můžeš změnit, máš v zápěstí různé výstup pro hackování, zbraně v pažích, lasery v očích a biochip, který ti neustále něco křičí v hlavě. Jsi připojený, kybervylepšený a připravený jít až na kraj všech možností..


  ROZŠÍŘENÍ Home of the Brave

  Home of the Brave is the penultimate sourcebook for the Cyberpunk 2020 system. A detailed examination of the Politics, Society, Economics, and Military of America in the 21st century. Within these 144 pages you’ll find:

  • The Fall of America: How things got cyberpunk. The Collapse, the Chaos that followed, and the Martial Law that ended it.
  • New America: Work, Education, Religon, Family, Entertainment. How does the average (!) Punk live?
  • The Government: We’ve got a President ... but what does she do?? Who runs things; a look at the uneasy triumverate: National Gov’t, the Corps, and the Free States.
  • The Armed Forces: From international oppressor, to national savior, to just another job ... Their organization, equipment, and bases. Plus, how can your character can "be all that he can be."
  • State of the Union: What’s still good (and what’s truly bad) about this land of ours. The states are grouped into eight Regions, with the hot spots and possible adventure hooks noted.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha Cyberpunk Home of the Brave (Stolní RPG - rozšíření)!