Kniha Marvels Spider-Man: Miles Morales - The Art of the Game
MERCH

899
Nákupem získáte 36 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Herní předměty: Kniha, Artbook, The Art Of
 • Buďte skvělí a buďte sami sebou jako Miles Morales, který se objevil ve své vlastní videohře poprvé od svého zrození v komiksu! Ve velmi kladně hodnocené hře Marvel's Spider-Man: Miles Morales se ujímáte role Spider-Mana při absenci Petera Parkera. Miles musí najít rovnováhu mezi svým soukromím a životem pavoučího muže. Kreativní proces stojící za hrou je zaznamenán v krásné knize Marvel's Spider-Man: Miles Morales - The Art of the Game. V něm naleznete pohledy do zákulisí, úžasné koncepty, stejně jako krásné rendery přímo ze hry. Dále zjistíte, jak vznikaly jednotlivé postavy, lokace, technika, vybavení, pavoučí obleky a další velice detailní věci ve hře. To vše je doprovázeno komentáři samotných tvůrců hry.
  Počet stran: 192
  Velikost:
  cca 273 mm x 302 mm
  Jazyk: Angličtina
  Pevná vazba
  Kniha Marvels Spider-Man: Miles Morales - The Art of the GameMarvel's Spider-Man: Miles Morales - The Art of the Gameartbook miles morales
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha Marvels Spider-Man: Miles Morales - The Art of the Game!