Kniha Press Reset

329
Nákupem získáte 13 kreditů
Merchandise: Kniha
Jazyk: Česká lokalizace
Kód produktu: 52408
 • Videohry jsou napínavé a srdcervoucí. A co teprve jejich vývoj! Počítačové hry v současnosti představují největší zábavní průmysl, v němž se každoročně otáčejí miliardy dolarů. Ale ať už vznikají v obrovských produkčních studiích, nadnárodních korporacích, malých nezávislých týmech, či u jednotlivců, do herního podnikání vždy vstupuje nevypočitatelný lidský a tvůrčí faktor. Téměř za každou hrou a aplikací se skrývá drama, které občas nabývá až antických rozměrů.
  Autor: Jason Schreier
  Překlad: Filip Drlík
  Počet stran: 304
  Rozměr: 135 x 210 mm, paperback

  >> Ukázka z knihy <<

  Mrkněte na první stránky knihy.

  Kniha Press Reset

  TĚŽKÝ VZNIK VIDEOHER

  Úspěšná studia znenadání zanikají, vývojáře terorizuje diktátorský šéf, slibované peníze ne a ne přijít, korporátní strategie připomíná absurdní divadlo, herní koncept se v půlce produkce ukáže jako nesmyslný. Podobné příběhy za úspěšnými hrami, jako jsou Bioshock Infinite, Dead Space nebo World of Warcraft, vypráví v knize Press Reset reportér Jason Schreier. Líčí osudy lidí, které práce na počítačových hrách dohnala na hranici finančních i psychických možností, a ptá se, zda je videoherní průmysl v současné podobě vůbec udržitelný.

  knížka o herním vývoji

  BESTSELLER PODLE THE NEW YORK TIMES

  Schreier píše zábavně a srozumitelně. Pro nováčka bude Press Reset užitečným úvodem do videoherního průmyslu. A pro hráče se možná ukáže jako kniha, od které se nedokáže odtrhnout.
  — The Wall Street Journal

  O AUTOROVI
  Jason Schreier
  (nar. 1987) je novinář a spisovatel. Působil jako editor předního zpravodajského webu v oblasti videoherního průmyslu a kultury Kotaku. Od roku 2020 pracuje jako technologický redaktor v agentuře Bloomberg News. O počítačových hrách píše také pro Wired, The New York Times nebo Edge. Debutoval reportážní knihou Krev, pot a pixely (2017, česky 2019), na niž volně navázal titulem Press Reset (2021).
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Kniha Press Reset? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu