Kniha The Art of Creaks CZ

699
Nákupem získáte 28 kreditů
Merchandise: Kniha, Artbook, The Art Of
Jazyk: Česká lokalizace
Kód produktu: 34262

Dárek k objednávce

 • Odhalte zákulisí vývoje hry Creaks z dílny studia Amanita Design. Tým Radima Jurdy vytvořil podmanivý herní zážitek s jedinečným vizuálním stylem a dechberoucí atmosférou. V knize se dozvíte vše od začátku vývoje, přes vymýšlení unikátního game designu, až po metodu vzniku interaktivních obrazů v podání Jana Chlupa. Díky originálnímu prémiovému artbooku znovu prožijete příběh jednoho domu.
  Počet stran: cca 180 stran, vázaná
  Velikost:
  cca 27 x 27 cm
  Jazyk:
  čeština
  Kniha The Art of Creaks CZ

  POHLED DO ZÁKULISÍ
  Kniha The Art of Creaks je pomyslnou třešničkou na dortu za 8letým úsilím, které stálo za vznikem hry. Autoři Radim Jurda a Jan Chlup vás vlastními slovy provedou počátkem vývoje, přes mnoho a mnoho konceptů, až po finální audiovizuální dílo, na kterém nakonec spolupracoval celý tým šikovných českých rukou.

  artbook creaks

  RUČNÍ TVORBA
  Kniha obsahuje stovky kreseb a náčrtků, které vznikaly ve skicáků nebo na plátně. Postupně se vše digitalizovalo a ruční animací obživlo v herním světě. Hra byla kompletně rozpohybována ploškovou animací, na které se svými zkušenostmi podílel i animátor Pavel Pachta (filmy Fimfárum nebo Na půdě). Creaks se tak mohou směle rovnat s tím nejlepším z tradiční české animátorské školy.
  arbook amanita design
  creaks artbook
  creaks art of
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   A14: Zdravím, ano tato verze je v češtině. U Amanity mají schválně anglickou verzi, jelikož rozesílají do celého světa :)

  • A14

   Dobrý den, bude kniha opravdu v češtině? Na oficiálním e-shopu Amanita Design ji prodávají také, ale jen v angličtině, tak se pro jistotu ptám (:
   Děkuji.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha The Art of Creaks CZ!

Sledujte nás na instagramu