Kniha The Art Of Death Stranding
MERCH

(2x)
1 099
Nákupem získáte 44 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • V Americe, na pokraji globálního kolapsu se Sam Bridges musí dostat přes její zpustošenou krajinu, plnou hrozeb z jiného světa, aby zachránil lidstvo od naprosté apokalypsy.

  Počet stran: 256
  Formát: 273mm x 302mm, pevná vazba
  Vydavatel: Titan Books
  Jazyk: angličtina
  Kniha je v angličtině.

  V této hře slibuje legendární japonský tvůrce Hideo Kojima zcela nový zážitek, který ohýbá žánry. V blízké budoucnosti se na zemi objevily záhadné exploze, které začaly sérii záhadných událostí. Tyto události jsou známy jako Death Stranding. Duchové se toulají po zemském povrchu a na zemi zbývá již jen velmi málo lidí, jedním z nich je Sam Bridges, jehož úkolem je cestovat po zdevastované zemi a zachránit lidstvo od blížícího se zániku.

  Kniha The Art of Death Stranding je nacpaná po okraj koncepty z vývoje hry ať těmi, které se do hry dostaly a i těmi, které se tam nedostaly. Najdete tam nejrůznější stvoření a lokace, které najdete i ve hře samotné. Také nesmí chybět tvorba významného umělce Yoji Shinkawa, který se také podílel na hře.

  Kniha The Art Of Death Stranding
  kniha Death Stranding
  artbook Death Stranding
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • David

   DOTAZ: Dobrý den. Bonus ve formě deštníku je celkem fajn a vtipná. Nicméně by bylo záhodno alespoň vypsat rozměry deštníku a alespoň jednu fotografii celku. :) Děkuji.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

pro mě hra roku 2019, artbook sem musel mit

Krásný artbook, minimum textu, napumpováno koncepty i finálními návrhy.