Kniha The Art of Mafia Trilogy [EN]

(2x)
749
Nákupem získáte 15 kreditů
Merchandise: Kniha, Artbook, The Art Of
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 45869
 • První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy. K příležitosti 20. výročí série vznikne unikátní prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, ve kterém si čtenář prohlédne celou sérii Mafia od prvních vývojářských krůčků až po současnost. Mafia je jeden z prvních velkých titulů, který dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě. Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročí série. Nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými nikdy neviděnými materiály.

  Artbook vzniká v úzké spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo nejen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale najdeme v něm i řadu veteránů z celé historie série. Jejich zkušenosti a vhled jsou pro knihu nepostradatelné.
  Autor: Hangar 13 / Xzone s.r.o.
  Distribuce: Cenega / 2K Games
  Počet stran: 240
  Rozměry: 300 X 230 mm
  Kniha je v angličtině.
  Kniha The Art of Mafia Trilogy [EN]
  artbook mafia
  afoa
  artbook
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.sk)
  Ověřený nákup

  Jedno obrovské sklamanie. V knihe je o pôvodnej mafii písané úplne minimálne, hre sú venované len 4 strany dokopy, rovnako aj skvelej dvojke. Najviac sa venujú v knihe nepodarenému tretiemu dielu a hlboko podpriemernému remaku prvej mafie.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup

  Mám to jako dárek, ale určitě bude spokojený. Za sebe dávám plný počet bodů a možná si ho taky nakonec pořídím.Za anglickou verzi palec nahoru, díky moc chlapy!!

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu