Kniha The Art of Star Wars Jedi: Fallen Order
MERCH

899
Nákupem získáte 35 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Star Wars
Herní předměty: Kniha, Artbook, The Art Of
 • S novou hrou, která nabízí náhled do světa Star Wars přichází i nový artbook, který potěší jak hráče tak milovníky filmů a celého univerza Star Wars. V knize The Art of Star Wars Jedi: Fallen Order se dozvíte přímo od umělců série jak celý kolos, kterým Star Wars je vznikl. Od počátků Cal Kestisovy cesty, přes detailní nákresy rozmanitých světů a planet, až po strašlivé nepřátele, jenž na svých cestách hrdina potká. Dark Horse Books, Lucasfilm Limited a Respawn Entertainment se dali dohromady, aby pro vás vytvořili toto jedinečné dílo, inspirující všechny nadšence do Star Wars.

  Kniha je v angličtině.
  Kniha The Art of Star Wars Jedi: Fallen Order
  kniha star wars

  Počet stran: 240
  Formát: 229mm x 305mm, vázaná
  Jazyk: angličtina
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdravím, bohužel je to tak, dodavatel už nám knihu do konce roku nestíhá doručit. Únor je úplně nejpozdější termín, snad by mohla být i dříve. Omlouváme se za čekání.

  • Lukaso23

   Měla ale Česká distribuce to pro tento rok nestihne datům vydání je 10.2. 2020 taky mě to štve ale bohužel snad seto čekání vyplatí

  • Adam

   Dobrý den. Neměla ta kniha vyjít 10. prosince? Ve světě už vyšla ke konci listopadu.