Kniha Virtual Cities: An Atlas & Exploration of Video Game Cities
MERCH

999
Nákupem získáte 30 kreditů
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Lokalizace: Angličtina
 • Napříč dekádami digitální historie vás tento ultimátní cestovatelský atlas provede hráčskou představivostí. Autor této jedinečné knihy zve čtenáře k jeho vizím o několika tuctech různých herních značek tak, jak jste o nich nikdy nepřemýšleli! Objevte spolu s Dimopoulosem City 17 z Half-Life 2, Kamurocho známé z Yakuza 0, New Vegas z Falloutu, New Donk City ze Super Mario Odyssey a mnoho dalších. Každá kapitola je virtuálním průvodcem po daném městě, včetně ponoření se do historie a detailů o daném městě v perspektivě širšího univerza herního světa. Vše je doplněno originálními mapami, nabízející vysokou míru detailu. Kniha je plná vtipných historek a vyprávění o vzniku daných měst, včetně zdrojů inspirací, ilustrací a komentářů a analýz.
  Autor: Konstantinos Dimopoulos
  Počet stran: 256
  Rozměry: 217 x 286 x 28 mm; vázaná
  Kniha je v angličtině
  Kniha Virtual Cities: An Atlas & Exploration of Video Game CitiesVirtual Cities: An Atlas & Exploration of Video Game Cities Hardcover
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha Virtual Cities: An Atlas & Exploration of Video Game Cities!