Kniha Warcraft - Stíny povstávají
MERCH

279
Nákupem získáte 9 kreditů
 • Sylvanas Windrunner zradila a opustila Hordu, které se zapřisáhla sloužit. Její vinou jsou vztahy nejen mezi Aliancí a Hordou, ale i uvnitř obou frakcí napjatější než kdy jindy. Přesto se jejich členové upírají ke stejnému cíli – dostihnout Temnou paní a zabránit jí v jejích plánech. Král Anduin Wrynn tímto úkolem pověří její vlastní sestru Allerii a Turalyona.

  Mezitím Rada Hordy čelí rozšiřující se propasti mezi nimi a královnou Talanji. Nezbývá jim než na Zandalar poslat mladého Zekhana, který královnu zachránil před nevydařeným atentátem. V tu chvíli ještě nikdo netuší, jak důležitý úkol Zekhanovi svěřili. Zandalar se totiž ocitl ve středu Sylvanasiných plánů.

  Přečtěte si ukázku!
  O AUTORCE
  Madeleine Roux je podle New York Times bestsellerovou autorkou díky sérii Asylum, která se prodává v jedenácti zemích po celém světě. Také je autorkou série Dům fúrií, Salvaged, Travel: The Shining Blade a série Allison Hewitt Is Trapped. Přispěla rovněž do antologií jako Resist, Scary Out There a Star Wars: From a Certain Point of View. Twitter: @Authoroux
  Počet stran: 352
  Autor: Madeleine Roux
  Formát: 145 x 205 mm, lepená
  Rok vydání: 2021
  Jazyk: čeština
  Kniha Warcraft - Stíny povstávají
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Kniha Warcraft - Stíny povstávají!