Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)

599
Nákupem získáte 18 kreditů
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizace
Kód produktu: 52489
 • JOKER MUSÍ ZEMŘÍT.
  Sebevražedný oddíl Amandy Wallerové má pod vedením Jasona Todda, alias Red Hooda, jasný úkol – zastavit příval mrtvol, které vrší korunní šašek zločinu, ulovit největšího Batmanova nepřítele a poslat Jokera nadobro pod drn.
  Někdejší zázračný chlapec s misí souhlasí. Nemá jinou volbu. Ale zároveň se touží pomstít zrůdě, která ho zabila. Když Joker změní pravidla hry, pro Red Hooda, jenž má po boku partu těch nejhorších padouchů na světě – včetně Harley Quinn, Fireflye a Wild Doga – je zatraceně těžké se rozhodnout, komu může věřit. Je načase zjistit, kdo skutečně tahá za nitky Operační skupiny X.
  Počet stran: 160
  Formát: 216 × 276 mm, vázaná s přebalem 
  Tisk: barevný
  Autoři: Sean Murphy, Matt Hollingsworth
  Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)suicide squad
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu