Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Merchandise: Komiks
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Manga
Kód produktu: 59884
 • Přestože státní střední škola Chidori a dívčí soukromá akademie Kikyo spolu sousedí, zdá se, že existují ve dvou různých světech.

  Zatímco ta druhá se pyšní bezchybnou pověstí a upřednostňuje studenty z bohatých vrstev, ta první je hnízdem přitroublých delikventů. Všichni v Kikyo chovají hlubokou nenávist ke svým sousedům z Chidori.

  Šestnáctiletý Rintarou Tsumugi je studentem Chidori, jehož zastrašující tvář vede k tomu, že se mu lidé vyhýbají. Rintarou si toho nevšímá, protože je spokojený se svou partou kamarádů. Je tu však něco, co jim ještě neřekl: občas vypomáhá v rodinné cukrárně.

  Jednoho dne při práci Rintarou uvidí u stolu zákaznici, ale ta uteče dřív, než si s ní stihne promluvit. Druhý den se mu dívka Kaoruko Waguri omluví a vysvětlí mu, že neutekla kvůli jeho vzhledu a že Rintarou je podle ní dobrosrdečný člověk. Přestože není zvyklý na Kaoručinu jasnou osobnost, Rintarou se těší, že s ní naváže přátelství. V cestě mu stojí jen jedna překážka: Kaoruko je studentkou Kikyo! Horší je, že Kaoruko si zřejmě neuvědomuje, jak velký problém to je!

  Podaří se těmto dvěma prorazit si cestu a vyhnout se nástrahám (metaforickým i doslovným), které jim nastražili jejich spolužáci?
  Počet stran: 192
  Formát: 208 x 146 mm
  Autor: Saka Mikami
  Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

domaciskritek, harrypotter, kouzelnickysvet
bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka