L.A. Noire Complete Edition
PS3

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Mafiánské
Hra také dostupná pro:  XONEPS4
 • LA Noir je nový počin vyvíjený studiem Team Bondi, jenž je pod křídly Rockstar Games. Uprostřed zlatého věku Hollywoodu, Cole Phelps je detektivem LAPD, jenž je lapen do Los Angeles roku 1947 a vhozen do událostí záhadných vražd. Aby toho nebylo málo, je zde boj s korupci, vzestup drogových kartelů, žhářské útoky, vydírání, spiknutí. Vše je řízeno chaoticky, ale je tomu opravdu tak? Kdo tahá za nitky? Kdo je strůjce všeho? Kope LAPD za správný tým? To vše Vás čeká ve strhujícím a akcí nabytým dobrodružství, které využívá tu nejmodernější technologii pro vyobrazení mimiky lidské tváře a mnoho dalšího. Napětí je všude a příběh právě začíná. Píše se rok 1947!!!
  V Complete Edition obdržíte kromě originální plné hry také multifunkční kód pro přístup ke všem stahovatelným rozšířením a případům. Mezi ně patří všechna DLC, jež předtím vyšla v konzolových verzích, jako je případ žhářství Nicholson Electroplating, kauza mravnostního deliktu Reefer Madness, dopravní případ The Consul’s Car, kauza mravnostního deliktu The Naked City a dopravní případ A Slip of the Tongue.

 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • martin5

   jindra:
   taky by mě zajímalo, jak je to s cz lokalizaci, protože na PC to jde jiste, jenomže na moji šunce bych to nerozběhal, tak proto uvažuji o kupe PS3 verzi, vyjde to lacněji jako kdybych musel měnit celé PC

   moje angličtina není na nejlepší úrovni a privítal bych, kdyby jsem měl něco z té hry ...

  • jindra

   chci se jenom zeptat ta čeština opravdu platí i pro PS3 verzi?

  • ramboba

   lukáš> Už to tak bude.. :)

  • Lukáš

   Heh to jste trochu prohodili ne? Že by byla kompletní edice levnější než obyč? :D

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Skvělá hra z doby po druhé světové válce, která přináší technologickou inovaci. Škoda jen že není přeložena do češtiny.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí L.A. Noire Complete Edition!