LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
PS3

(2x)
699
Nákupem získáte 21 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
 • Hra vás zavede na místa ze všech tří filmů: Dobyvatelů ztracené archy, Chrámu zkázy i Poslední křížové výpravy. Klíčem k úspěchu Indyho bič, s nímž budete sbírat předměty, překonávat propasti i odzbrojovat nepřátele.´Převážně pěstní souboje kvůli malému výskytu zbraní a nábojů, naopak možnost přerazit protivníkovi o hlavu židli nebo láhev whisky/házet po něm předměty. Přes 60 postav vč. Marion, Sallaha, Marcuse Brodyho, Willie Scottové nebo Tohta. Důležitým předmětem lopata pro vykopávání (bonusových) předmětů. Slavná scéna z prvního dílu: Indy musí strčit Staff of Ra do otvoru ve zdi, načež jako ve filmu místnost zaplaví oslňující světlo a ukáže, kde se skrývá Archa. Ve hře z intenzity světla buďto Indy na chvíli ztratí zrak, nebo celá místnost začne hořet. Spousta předmětů k sesbírání i odemykání bonusových lokací/postav.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Mike

   Jasně, že podporuje..

  • patka

   chtel jsem se zeptat jeslti tato hra podporuje coop multiplayer na jedny telce jako lego sw diky za odpoved

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pro fandy Indiho je to celkem přijatelná záležitost.Ale taky by se mněli podle mě Lusasarts vys*at na lego ,a udělat pořádnou hru s indim....

Pro odpočinek doporučuji.
Doporučuji hlvně pro děti (ověřeno)