LEGO Jurassic World: Jurassic World DLC Pack (PC) DIGITAL
DIGITAL

22
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7207205" ["cena"]=> string(2) "22" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 22 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4
 • Dvaadvacet let uplynulo od událostí Jurského Parku Johna Hammonda a sen se stal realitou. Získejte přístup k novým vozidlům, jako je Jurassic Response Unit a prozkoumejte Jurský svět z nové perspektivy jako turista, či zaměstnanec.

  Prožijte epický příběh slavných filmů o Jurském parku, ale i žhavé novinky Jurského světa, ve hře LEGO Jurassic World™! Poprvé v této hře budete moci doopravdy zažít atmosféru těchto legend, obohacených o typický lego humor. Strhující dobrodružství, ve kterém si zopakujete nezapomenutelné akční scény z filmů. Poprvé bude také fanouškům dovoleno naplno a svobodně prozkoumat tajemství ostrovů Nublar a Sorna!

  Jedná se o rozšíření. Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru LEGO Jurassic World ve službě Steam

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí LEGO Jurassic World: Jurassic World DLC Pack (PC) DIGITAL!