Lord of the Rings: Conquest
X360

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy
 • Středozem zmítá válka, kterou si ve stylu Battlefrontu prožijete v kůži všech hrdinů a bájných nestvůr z filmu i knihy. Kdo ví, třeba ulovíte i hobbita... Vychází z osvědčeného konceptu multiplayerové střílečky Star Wars: Battlefront. Akorát s tím rozdílem, že se ocitnete uprostřed nefalšovaného tolkienovského bojiště s vysokou mírou volnosti a svobody co do způsobu, kterým se pustíte do vašich protivníků. V sólo kampani to bude proti botům, v síťové hře proti skutečným hráčům. Přičemž jednotlivé bitvy nejspíš znovu vyhrajete čistě obsazováním kontrolních stanovišť a získáním bodové převahy nad protivníkem, tedy jako tomu bylo právě v Battlefrontu. Na začátku každé hry si vyberete postavu ze čtyř dostupných tříd: válečníka, lučištníka, průzkumníka nebo kouzelníka. Volba nebude závazná, pročež kdykoliv v průběhu bitvy luk snadno vyměníte za meč. Válečník vynikne v šermířských soubojích a střetech na blízko obecně, zatímco lučištník si od svých cílů samozřejmě udrží odstup. Samotná filmová inspirace by zřejmě nestačila a protože autoři mají licenci i na Tolkienovo literární dílo, prožijete i události přímo z něho nebo dokonce ty, o nichž v knize padla jen letmá zmínka. Například čistění skřety prolezlých morijských dolů nebo lidské obléhání a definitivní stržení Sauronovy pevnosti Minas Morgul. Všechny výše popisované události vám přiblíží dvojice kampaní. Jako první přijde ta na straně dobra, de facto opisující události z filmu až k závěrečné bitvě před branami Sauronovy pevnosti. Kdo tuto kampaň úspěšně dokončí, odemkne si coby bonus druhou plnohodnotnou část hry, modelovanou dle úvahy: co by se asi stalo, kdyby vyhrálo zlo. Na jejím samotném začátku chytnete coby jeden z Nazgúlů onoho otravného hobbita a všemocný Prsten dopravíte zpět jeho majiteli Sauronovi...
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (11)

  • Grobullus

   ano jak je v knize psano carodejove byli vyslani valar. prijde mi to jako velka hloupost 3 carodejove, ale to ostatni uz de... elfskych mecu neni malo kdyz je uz ve filmu/knize mel kazdy vyznamejsi humanoid

  • romik

   co to je za akci,tahle hra už stoji věky tuhle cenu,to je tady byla za jednou tolik.

  • Gimli

   Galem Marek: Naprosto s tebou souhlasím. To o čem se tu dohadovali se nachází hned na začátku knihy a stačilo nebýt líný a číst.

  • Volodus

   Ale no tak, ja taky nejsem zadnej velkej fanda (popravde sem videl jen ten film), ale dokazu pochopit, kdyz se neco nekomu libi... Chce to trosku tolerovat ostatni a jejich zajmy.

  • twix

   paneboze o cem se t ohadate vzdyt to je jen kniha... a vy se o tom bavite jako kdyby na to zavisel zivot

  • Galen Marek

   tak mcz má pravdu, navíc sám tolkien napsal že ve středozemi žádní mágové ani čarodějové nejsou, tak to vidí pouze nezasvěcení obyvatelé kteří o jejich původu nemají žádné ponětí, jak se praví v NP, curunír(saruman) byl nejstarší a přišel jako první, po nem mithrandir a radagast, a dalsi dva "modri carodejove" kteří se v příběhu nevyskytují, tyto bytosti patřily do tzv Heren Istarion neboli v obecné řeči řád čarodějů jak je nazývyli prostí lide ve skutečnosti to byly andělské bytosti, které do středozemě ve smrtelných tělech vyslali Valar, kteří se starali o správu středozemě, takze si nejdriv neco prectete vy a nedivejte se jenom na filmy

  • ULTRAMARIne

   Presne ty si asi videl jenom filmy a nic si neprecetl

  • legend

   hmm to je sice zajímavé ale ty si myslíš že jediní mágové co existovali jsou gandalf a saruman, že 3 šípy najednou může střílet jenom legolas a elfské meče může používat jenom elrond a aragorn?

  • mcz

   taky jsem hrál demo, ale že by mě to nějako chytlo. Je to hrozně podivně řešený, všichni pěšáci maj legendární elfský ohnivý meče, hobítci střilej 3 šipy bajednou, jsou tam mágové O_O, to jsem fakt nepochopil, kde ty vykopaly !!

  • misa

   Tak jsem začal hrát demo a hodně mě to chytlo. Multiplayer je hodně dobře vyřešený. Celkem se povedlo využití Enta jako univerzálního bojového prostředku... :-) Až tahle hra vyjde, tak nebudu s nákupem váhat.

  • non

   muzu se jen zeptat proc je tam obrazek pc verze?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Lord of the Rings: Conquest!