Lost Odyssey
X360

(3x)
199
Nákupem získáte 4 Kredity
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 12649
 • Toto fantasy RPG vypráví o nesmrtelném Kaimovi, který toho za těch tisíc let svého života musel vytrpět skutečně mnoho. Vy, hráči, se stanete svědky toho, jak Kaim žil po mnoho generací, stal se součástí mnoha rodin, zamilovával se a zase odmilovával, stejně jako čelil nespočtu různých konfliktů. Ocitnete se ve světě, jenž je na pokraji čehosi, co by šlo nazvat tajemnou průmyslovou revolucí, kde lidstvo dosáhlo temných sil. RPG hra od tvůrce série Final Fantasy - Hironobu Sakaguchi - a jeho studia Mistwalker. V hlavní roli Lost Odyssey se ocitá urostlý chasník Kaim Argonar, který z nevysvětlitelných důvodů nemůže zemřít a žije již tisíce let. Svět, v němž se aktuálně nachází, je přitom takovým mixem pokrokových technologií a klasických zbraní, jako jsou meče, a hlavně magie, která bude údajně hrát zcela klíčovou roli ve zdejším příběhu. Konkrétně tedy jedna mystická magická hůl, jež měla změnit zdejší historii. Ve hře je osm hratelných postav, z nich čtyři budou představovat nesmrtelné charaktery s blíže nevysvětlenou schopností absorbce dovedností těch druhých. Zbyvší kvarteto však může zemřít a na vás je, abyste tomu zabránili - uvedené má mít také vliv na příběhové zakončení. Bude tu i určitá forma interakce, již v demu naznačil moment s poražením pilíře pro překročení úseku s lávou. Rozhodně je třeba říci, že Lost Odyssey vypadá skutečně moc pěkně.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • alias

   v čj to neni a ani nebude a je to fakt nářez

  • boo

   Dyk by přece stačily titulky...

  • Tomas Nemec

   ahoj , tak bude to v cestine alebo nie ? vdaka

  • petr

   cestina by to zabila.
   neverim ze neco tak masivniho by u nas nekdo prelozil do CJ.

  • Martin

   Ještě nedávno byla uvedena lokalizace v ČJ a teď už není, zajímalo by mě jestli to bude v češtině nebo ne. Dík za odpověď.

  • Martin

   Ještě nedávno byla uvedena lokalizace v ČJ a teď už není, zajímalo jestli to bude v češtině nebo ne. Dík za odpověď.

  • Lost

   Jestli to bude česky tak ........... auuuuu

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Autoři se věnovali spíše příběhu a videosekvencím, než technickému zpracování. Výborné hry ovšem disponují obojím.

nutnost pro každeho kdo má rád tenhle žánr a to nejsem žádny fanatický hráč jrpg her

Jednoznačně povedený kousek... hrál jsem japonskou verzi (u kamarádky)^^ ...nejvíc mě chytil lehce rockový soundtrack ! Skvělý jako vždy !!! Skvělý příběh a excelentní zpracování !!! bravo ... co nám přinese Mistwalker příště ? ...každopádně doporučuji soundtrack !!!

Sledujte nás na instagramu