LOST: The Videogame
X360

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 16 let
 • Jako pasažér zaoceánského letu 815 jste přežili ztroskotání a ocitli se na nezmapovaném ostrově kdesi v Tichém oceánu. Spolu s objevováním ostrova odhalujete i svá vlastní tajemství. Chcete-li přežít a najít cestu domů, musíte porozumět vlastním chybám. Postavte se své temné minulosti, hledejte spásu a nalezněte cestu domů. Autentický pocit ze Ztracených: navštivte známá místa, poodkrývejte roušku tajemství a setkávejte se s hlavními hrdiny seriálu. Přežijte nástrahy, které vám ostrov připravuje: řešte rébusy, přechytračujte nepřátele, utkejte se s kouřovou příšerou a překonávejte spoustu dalších příkoří. Nakonec snad vyváznete.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Braby

   Hru si nejspíš koupím, ale určitě ne na (X)zone, protože jsem se koukal do různých obchodů a tam to můžu koupit i za 165 Kč - takže důvod je jasný.

  • Jaffa

   Co se děje? proc jeste neposilate?

  • Martin Schovanec

   Jaffa: velice mala, protoze na sklad nam to ma dorazit az v patek. Kazdopadne je to ale posun oproti drivejsimu terminu, kdy se pocitalo ze v CR bude az po vikendu.

  • Jaffa

   Je nejaka sance, ze budete posilat uz zitra, abych mohl pres vikend hrat?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Kvalitni hudba,grafika a pribeh taky ujde. Az na par malickosti bezva hra. Kvuli kratke dobe hratelnosti a obcasnym zasekum grafiky davam pouze 75 ze 100