Mass Effect 2 - Collectors Edition
PC

(4x)
1 399
Nákupem získáte 42 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi
 • POSLEDNÍ KUSY.

  Předobjednejte si hru na Xzone a dostanete exkluzivně dva ingame bonusy: brnění Terminus Assault Armor a zbraň M-490 Blackstorm gun.

  Zde detailnější popis předmětů do hry a jejich funkce.


  Sběratelská edice: Je v luxusní plechové krabici, v níž majitelé najdou kromě plné verze hry také 48stránkovou vázanou knihu Art of Mass Effect 2, první číslo komiksu Mass Effect Redemption a bonusové DVD s filmem ze zákulisí tvorby hry. Dále je součástí edice herní obsah, rozšířený o jedinečné zbraně a ochranné obleky, které lze získat jen zakoupením právě této verze. Zde obrázek balení.


  Hlavní příběhová linka v Mass Efect dvojce bude stále sledovat Reapery, kteří se prý k lidstvu mají jako vědci k teráriu s mravenci. Co zastaví vědce od toho, aby jednou zničehonic přišli, celé terárium vyplenili a všechny pozabíjeli? - ptá se Hudson tajemně a naznačuje tím, kudy se bude příběh v dalších dílech ubírat. Samotná dvojka prý má být o poznání drsnější a temnější. Umělá inteligence bude zcela přepracovaná a nepřátelé jako zlí robopsi budou pracovat se zcela jiným rejstříkem chování, útoků či podrážděnosti (vše vyplývající z jejich anatomie). Vrátíte se do temnější verze Citadely nebo na její protikladnou planetu Omega, tedy obrovskou vesmírnou stanici prolezlou těmi nejhoršími a nejnebezpečnějšími zabijáky a hledanými zločinci v celé galaxii. Autoři se hodlají víc zaměřit na volné prozkoumávání vesmíru: během hry budete moci s lodí objevit celé nové sluneční soustavy, pak si vybrat, která planeta se vám líbí, jak se nejlépe dostat na její povrch a co tam dělat - to vše s mnohem větší pestrostí prostředí a tentokrát i nějak zakomponováno do hlavní dějové linky (aby nebylo tak očividné, že jde o nepovinné vedlejší úkoly). Konverzaci budete moci tentokrát utnout v prostředku a pokud vás třeba dotyčný naštve, rovnou ho fyzicky napadnete nebo uděláte něco podobně impulzivního. Loadování mezi jednotlivými lokacemi bude kratší a během něho se budou odehrávat různé konverzace atd. Vedle již existujících dřív přibudou i nové, které využijí novinek ve dvojce, jako např. biotické postavy nebo vrah, který dovede sofistikovaněji sabotovat nepřátelské počítače/stroje. Na začátku dvojky najdete herní svět přesně takový, jaký jste ho zanechali: pokud jste v prvním díle zabili Council, budou všichni mrtví a nikoho z nich ve hře nepotkáte. Podobně se to má mít i s tím, zda je velitel Shepard po smrti nebo ne. Hra je v češtině. Manuál a bonusový materiál je v angličtině.
  www.masseffect2.cz - oficiální česká stránka hry
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Pro ty kterým se líbila jednička,fanoušky Sci-fi, Space opery a RPG je to povinost a nebudete litovat koupě.
Pro mě rozhodně jedna z nejlepších her( i herních serii) vůbec

Luxusní hra, která určitě si zaslouží několikanásobné dohrání. Až na občasné bugy( sekance v textuře, z ničeho nic sem se zaseknul i na místě) jsem nic co by kazilo požitek ze hry nenašel.

Dejte sem třetí díl:-))))
Mám to dvakrát dohrané a teď jedu znovu.

výborná hra,až na dlouhý začátek.